Oppo Çift Kameralı A12’yi Duyurdu!

Marka bazlı olarak ilerlemesini bize sürekli gösteren ve kendine has bir tarzı olan Oppo, yeni giriş seviyesi telefonu olan Oppo A12e’yi duyurdu. Bu telefona dair insanların beklentisi ve çalışmaları tamamen farklı ve ayrıcalıklı bir dil ile büyüyor ve sizinle ilgili bir seçenek oluşturuluyor. Oppo A12e, 4230 mAh kapasiteli bataryaya ve çift arka kamerayla kullanıcıların karşısına çıkacak. Bakalım kişiler için nasıl bir ilerleme oluşuyor ve neler yapılıyor?

Oppo, bugün yeni bir giriş seviye akıllı telefonu duyurdu. Herkes için farkındalık yaratmayı ve bu süreçleri gerçekten büyütmeyi düşünenler için daha etkili bir ortam oluşturuyoruz. Aşama aşama değişen ve büyüyen bütün beklentiler için sizler de kendinize göre bir seçenek ve fırsat yaratabilir ve bu süreçleri organize edebilirsiniz.

Oppo’nun Vietnam’daki sitesinde duyurulan Oppo A12e, akıllı telefon üreticisinin geçmiş dönemlerde tanıttığı Oppo A3 modeline büyük benzerlikler gösteriyor. Bu yüzden geç kalmayın ve yeniliklerin hepsini takip etmeye devam edin.

Oppo’nun yeni giriş seviye akıllı telefonu olan Oppo A12e, 6.2 inç büyüklüğünde 720×1520 piksel çözünürlüğünde bir HD+ ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak. Oppo A12e, Snapdragon 450 yonga seti ve 3GB RAM’inden güç alırken 64GB dahili depolama alanına sahip durumda.

İlişkili Yazılar