Resident Evil 3 Steam’e Geldi: İşte Fiyatı ve Tüm Bilinenler

resident evil 3

Oyun dünyası herkese dair yeni ve etkili bir oyun süreci yönetmek adına kendi içinde dengeli ve etkili bir çalışma yürütmeye tüm hızı ile devam ediyor. Bazı oyunlar için steam üzerinden de duyurular yapılırken insanlara dair daha etkin ve rahat ulaşılabilir olması da önem kazandırıyor. Bu yüzden size dair bir yenilik ve etkinlik çözümü organize etmeye devam ediyoruz diyebiliriz.

CAPCOM’un uzun zamandır konuşulan yeni oyunu Resident Evil 3, bugün itibarıyla Steam’deki yerini aldı. Beraberinde, Resident Evil: Resistance isimli bir çevrimiçi hayatta kalma oyununu da içeren Resident Evil 3, oyunseverleri yeniden Raccoon City’ye götürecek.

resident evil 3
resident evil 3

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden bir tanesi olan CAPCOM, uzunca bir süredir yeni bir oyunla gündemde. Bu oyun, tüm oyunseverlerin tahmin edebileceği üzere Resident Evil 3. Oyun geldi, geliyor derken nihayet beklenen oldu ve Resident Evil 3, bugün itibarıyla Steam’de resmen yayınlandı. Böylelikle oyunseverler, artık yeni Resident Evil macerasına dahil olabilecekler.

Aslına bakacak olursak Resident Evil serisi, çok uzun zamandır oyunseverlerin hayatlarında. İlk kez 1996 yılında karşımıza çıkan oyun, bugün orta yaşlarına ulaşmış olan oyunseverler için ayrı bir öneme sahip. Dilerseniz hemen, yeni oyunun neler sunacağına ve bu oyuna sahip olmak için ne kadar ödeme yapmanız gerekeceğine bakalım.

İlişkili Yazılar