ABD Teknolojik Raporuna Göre Çin Salgını Gizlemiş!

ABD yetkilileri tarafından açıklanan bazı veriler var. Teknolojik alt yapılar dahilinde karşımıza çıkarılan ve ön planda yer alan bazı çözümleri en etkili şekilde kullanabilir ve ön plana çıkarabiliriz. Bu süreçler dahilinde organize edilen ve büyütülen her çalışma için de detayları görebiliriz. ABD yetkilileri ÇİN tarafından piyasa çıkarılan bu salgının bir süredir gizlendiğini belirtiyor.

ÇİN tarafından ön plana çıkarılan bu salgın için boyutların yeterli şekilde duyurulmadığı savunuluyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün raporlarına göre şu anda ABD’de açıklanmış 163.199 koronavirüs vakası bulunuyor. Koronavirüs nedeniyle ABD’de bu zamana kadar 2.850 insan hayatını kaybetti. ABD’de koronavirüs vaka sayısı her gün artarken yetkililer, pandemi nedeniyle Çin’i suçlamaya devam ediyor.

Bu yüzden de sürekli daha etkili ve dikkatli çalışmaların üzerine gidiliyor diyebiliriz. Aşamaların ve beklentilerin tamamen size özgü bir dilde bulunmasını ve bu dilin de kendi içinde farklı bir aşamada ortaya çıkarılmasını görebiliyor ve inceleyebiliyoruz.

Çin tarafından bu virüsün küçümsendiğinin ve sürekli virüse dair açıklamaların eksik yapıldığının bilgisini veren muhalefetler, kişisel beklentilerini de ön plana çıkarmaya devam ediyor. Amaçların ve yeniliklerin tamamen kişisel beklentiler ile ilerlemesi gerektiğini de bu sayede görmüş oluyoruz.

İlişkili Yazılar