90 Yıl Öncesine Ait Yağmur Ormanı Keşfedildi!

Bilimciler tarafından yapılan çalışmalarda pek çok yönteme ve yöreye özgü çalışmalar karşımıza çıkıyor ve bu süreçlere dair de etkili bir yenilik ile ilerleme sağlamış oluyoruz. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir farklılık ve fırsat bandında kendiniz için bir dengeyi ve yeniliği kullanabilir ve ortaya farklı bir seçenek çıkarabilirsiniz.

Bilim insanlarının ortak çalışması sonucu deniz tabanından alınan örneklerle, Antarktika’da 90 milyon yıl öncesine ait yağmur ormanı bulunduğuna dair kanıt elde edildi.

İngiltere ve Almanya’dan yaklaşık üç yıldır araştırma yapan uzmanlar, Antarktika’nın batısında Pine Adası ve Thwaites Buzulu yakınlarında kutup araştırma gemisinin sondaj makinesini kullanarak deniz tabanından örnekler aldı. Bu duruma dair bilimciler tarafından yapılan araştırmalar yağmur ormanlarına yönelik merakın da artmasını sağladı.

Bilgisayarlı tomografiyle yapılan inceleme sonucu bir katmanın olağandışı bir rengi olduğunu fark eden uzmanlar, buradaki tortuda polen, tohum, orman toprağı ve hatta ağaç kökünün saflığını korumuş örneklerini keşfetti. Daha sıcak bir iklim ile karşımıza çıkarılan bu detaylar herkes için de farklı ve özverili bir süreç yaratıyor diyebiliriz ve aşama aşama tamamen hızlı bir denge ile hepsini ön plana çıkarabilir ve görebiliriz. Daha rahat ve özverili, estetik bir kullanım için sizler de zaman kaybetmeyin ve detayları incelemeye devam edin. Ayrıntılı ve etkili bir çalışma için güçlü olan her bir seçimi ve fırsatı tek bir tıklama ile kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

İlişkili Yazılar