Apple’dan Her An Yeni Telefon Gelebilir!

Apple bir süredir yeni telefonla ilgili beklentilerini ve duyurularını yapıyor. Bu durum herkes için farklı ve önemli bir süreç oluştururken Apple bandından da yeniliklerin tamamını takip edebiliyoruz. Ayrıcalıkların ve farklı çalışmaların tamamında kişisel beklentileri çok daha etkili bir şekilde görebilirsiniz.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, uzunca bir süre uygun fiyatlı yeni bir iPhone modeli gündeme geldi. İddialara göre şirket, geçtiğimiz mart ayı içerisinde bu telefonu tüketicilerle buluşturacaktı ancak beklenen olmadı ve Apple, mart ayı içerisinde birkaç ürün duyurmasına rağmen yeni bir iPhone’dan bahsetmedi. Şimdiyse tüketicileri heyecanlandıracak bazı yeni iddialar gündeme geldi.

Peki ama bu durum nasıl çıkacak karşımıza? Özellikle 9to5Mac kapsamında yapılacak olan açıklamada ürünün korona sebebiyle ertelendiği duyurulmuştu.

Şu ana kadar sizlere, yeni iPhone’un “SE2” ya da “9” olarak isimlendirileceğinden de bahsettik. Bu konuya da değinen 9to5Mac ekibi, telefonun bu iki isimlendirmeyle değil, sadece “iPhone SE” ismiyle geleceğini iddia ediyor. Aslına bakacak olursak bu isimlendirmenin doğru olduğunu gösteren bir de olay yaşanmış durumda. Dilerseniz hemen bu ayrıntıya bakalım.

İlişkili Yazılar