Twitter Keşfet Bölümünde Konuma Göre İçerik Özelliği Getirdi!

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen sosyal medya platformu Twitter, Keşfet sayfasına konuma göre içerik özelliği getirdi. Bu özellikle birlikte kullanıcılar, isterlerse yalnızca bölgelerinde trend olan içerikleri veya listeleri görebilecek. Bu yüzden de insanların beklentisine ve tarzına yönelik çalışmaları yapmak amaçlı herkes çok daha farklı bir sürece dahil olacak gibi görünüyor.

Keşfet ve Gündem sekmeleriyle kullanıcılarını neler olup bittiğinden haberdar eden Twitter, Keşfet sekmesinde daha alakalı sonuçlar sunabilmek için bazı değişikliklere gidiyor. Önceleri takip ettiğiniz kişileri dikkate alarak #Keşfet içerikleri sunan platform, yeni güncellemeyle birlikte bu sekmede yalnızca seçtiğiniz konuma göre listeler gösterecek.

Twitter, konuma göre listeleme özelliğini daha önceleri Gündem sekmesinde sunuyordu. Farklı ülkelerin veya bölgelerin gündeminde neler olup bittiğini öğrenmek isteyen kullanıcılarsa yalnızca seçtiği bölgeyi değiştirerek bu bölgelerin gündemine ulaşabiliyordu. Şimdi aynı özellik Keşfet sekmesine de getirilerek kullanıcılara daha alakalı ve yalnızca konuma özgü içerikler sunulacak.

İlişkili Yazılar