Youtube Koronavirüs İle Başetmek İçin Bazı Önlemler Alıyor!

Pek çok kişi için içerik konusunda Youtube önemli bir arama motoru kıvamında çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçlerin tamamında kişisel beklentileri ve yenilikleri de kendi içinde ortaya çıkarıyoruz. Bu yüzden de farklı ve ayrıntılı bir çalışma ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulabiliyorsunuz. Youtube içerisinde farklı aşamaları ve beklentileri bu yüzden takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

Komplo teoriler de pek çok kişi için malesef sıkıntı yaratıyor. Bu yüzden detaylı ve etkili bir anlatım ile birlikte isteklerin tamamını inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıntılı ve yenilikçi bir çalışma mantığı ile ilerleyen bütün çözümleri de kendinize göre kullanmaya başlayabilirsiniz.

YouTube, koronavirüsün 5G ile yayıldığına dair komplo teorilerini savunan videoları kaldırma kararı aldı. YouTube’dan yapılan açıklamada, bu şekilde oluşturulan içeriklerin YouTube’un politikalarını ihlal ettiği açıklandı.
Son günlerde ortaya çıkan bir komplo teorisi, koronavirüsün 5G ile yayıldığını iddia ediyordu. Bu komplo teorisi nedeniyle İngiltere’deki bazı baz istasyonlarına ve telekom altyapısına saldırılar dahi gerçekleşti.

5G ile ilgili bu asılsız teorinin yaygınlaşması ve saldırılar yaşanması üzerine YouTube’da bu konuda bir adım atarak koronavirüsün 5G ile yayıldığını iddia eden içeriklerin kaldırılacağını açıkladı. Konu ile ilgili YouTube’dan yapılan açıklamada, 5G ile ilgili komplo teorilerinin savunulduğu içeriklerin YouTube’un kurallarına uymadığı açıklandı. YouTube, yaptığı son politika değişikliği ile koronavirüs salgını konusunda tıbbi olarak asılsız yöntemleri savunan içerikleri de yasaklamıştı.

 

İlişkili Yazılar