Instagram’ın Web Sürümüne Canlı Yayın Özelliği!

İnsanların son dönemlerde ön plana çıkardığı ve pek çok kişinin de organize olarak takip ettiği seçimlerden biri olan Instagram, yeni web sürümü ile bizlere dair bir çözüm sunuyor ve ihtiyaçların da tamamına bir hizmet sağlıyor. Aşama aşama büyüyen ve yenilenen bütün çözümlere dair Instagram yeni güncellemesini getirmeye başladı. Peki ama en çok nereler seviliyor? Tamamen dijital kullanımlar ön plana çıkarılıyor.

Sosyal medyanın da kendine has bir tarzı ve yapısı var. Özellikle Instagram tarzı yerlerin online kullanımı mobilden daha fazla oluyor. Bu yüzden size dair söylenecek her şey kişisel bir beklenti ve yenilik üzerinde durulan bir çalışma sağlıyor.

Instagram’ın web sürümünde canlı yayınlar, tıpkı mobil uygulamada olduğu gibi Hikayeler kısmında yer alacak. Açılan bir canlı yayında yorum bölümü, mobil uygulamalarda olanın aksine ayrı bir pencere olarak görüntünün sağ tarafında bulunuyor.

Bildiğiniz gibi sosyal medya ağına dair söyleyecek çok fazla şey var.  Instagram bu girişi ile kendine has çok daha etkili bir yapı oluşturmaya başladı. Popüler sosyal medya ağının canlı yayın uygulamasının web sürümünden izlenebilir hale gelmesi, bundan sonra canlı yayınların bilgisayar aracılığıyla yapılabileceğini de düşündürdü. Ancak Instagram’dan yapılan açıklama canlı yayınların sadece mobil cihazlarla yapılabileceği belirtildi.

İlişkili Yazılar