Facebook’a Emojiler Geliyor! Hem De Herkes İçin!

İnsanların derdini anlatabildiği ve son dönemlerde de çokça takıldığı sitelerden olan Facebook, yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Bu yüzden de platformun kendisine ve mesajlaşma uygulaması olan Messenger’a yeni emojiler getirdiğini duyurdu. Herkes için gayet keyifli olan bu emojiler her zaman için beklenti oluşturmaya başladı. Hareketli versiyonları da olan bu emojiler, Facebook’ta bugün, Messenger’da ise önümüzdeki hafta itibarıyla kullanılabilecek.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu olan Facebook, son dönemlerde daha da çok kullanılmaya başladı. Çünkü içerisinde bulunduğumuz pandemi süreci, insanları evlerinde kalmak zorunda bıraktı ve bu durum, sevdikleri ile iletişim halinde olmak isteyen kullanıcıları Facebook gibi platformlara itti. Bu durumun farkında olan Facebook geliştiricileri de platformun daha iyi bir hal alması için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Facebook, geçtiğimiz süreçte koronavirüsle ilgili çeşitli çalışmalar yaptı. Şimdi bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen geliştirici ekip hem Facebook’a hem de Facebook’un mesajlaşma uygulamasına yeni emojiler getireceğini açıkladı. Platformdaki yeni emojiler, sevdiklerinize hislerinizi daha kolay aktarmanızı sağlayacak.

İlişkili Yazılar