Johny Deep Instagram Fenomeni Oldu!

Genellikle ünlü yıldızların fazla göremediğimiz yüzlerini Instagram üzerinde görmüyoruz. Ama yine de aktif olarak kendine has bir tarzla ve beklenti ile organize edilen her bir çalışmayı bu süreçlerde görebilir ve ilerletmeye devam edebilir.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamalarından bir tanesi olan Instagram’a katılan ünlülerin sayısı her geçen gün artıyor. Sevilen Hollywood yıldızı Johnny Deep de yıllar sonra açtığı hesabıyla hayranlarını selamlamasının ardından kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaştı.

Özellikle Karayip Korsanları serisiyle tanınan ve çok sevilen oyuncu Johnny Depp, Instagram’a katılan ünlüler arasına girdi. 56 yaşındaki yıldız, hesabı açmasının hemen ardından ilk paylaşımını yaptı. Mumlarla çevrili bir yerde çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan Johnny Depp, takipçilerini selamladı.

Aktörün hayranları kullanıcı isminin alınmış olmasından dolayı Johnny Depp’in bir süredir Instagram’a katılmış olmasından şüpheleniyordu ve şüpheler böylece doğruluk kazanmış oldu. Kullanıcıyı belirli aralıklarla takip eden hayran kitlesi, bir süredir yıldız oyuncudan gelecek paylaşım haberini bekliyordu. Takipçilerin bu hesabın oyuncuya ait olduğunu düşünmekte haklı olduklarını kanıtladıkları yorumları da gecikmedi.

İlişkili Yazılar