Twitch İçin Rakip Geliyor! !Facebook Gaming’ Android Yayında!

Twitch yayın platformunda oyun oynayanlar kendilerine dair pek çok konuda aktif bir yayın hayatı sergiliyor. Bu yüzden insanlar da bu süreçte çok daha etkili ve keyifli bir yayın hayatı düşünüyor. Bu yazımızda size dair daha etkili ve daha verimli bir seçenek üzerinde duruyoruz. Aşama aşama yenilenen ve değişen bir dilde çözüm üretiyor ve çok fazla yeni bir seçenek oluşturuyoruz.

Peki ama yeni platform nasıl ilerliyor ve ne yapmak gerekiyor? ABD merkezli sosyal medya devi Facebook, kullanıcılarının karşısına bu kez yeni bir mobil uygulamayla çıktı. Twitch’e rakip olarak gösterilen Facebook Gaming adlı uygulama, Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Facebook, oyun tarafına verdiği önemi bir basamak daha ileri taşırken bu kapsamda Facebook Gaming adlı uygulama hayata geçirildi. Kullanıcıların bazı basit oyunları oynayabilmesine imkân tanıyan uygulama, ünlü yayıncıların oyun yayınlarının izlenmesini sağlıyor. Facebook Gaming, bu özelliğiyle Twitch’e rakip olarak gösteriliyor.

Şimdilik Android kullanıcıları tarafından indirilebilen Facebook Gaming, kullanıcıya Facebook oyunlarını anında oynama, ilgi alanına göre gruplara katılma ve Facebook canlı yayınlarını izleme olanağı sunuyor. Uygulamanın iOS versiyonunun en kısa zamanda kullanıma sunulacağı belirtildi.

İlişkili Yazılar