Xiaomi 10 Saat Oyun Oynamayı Vaat Ediyor!

Yeni ve güncel teknolojiler pek çok kişi için önemli bir yenilik oluşturuyor. İnsanlar için daha farklı ve daha etkin bir yapıda ilerleyen bu çalışmalar, oyun oynama konusunda da beklentiler yaratıyor. Hal böyle olunca Xiaomi bu konuda gerçekten hızlı bir çalışma üretmeye devam ediyor diyebiliriz. Çünkü yapılacak olan bütün çalışmalar kişiler ile ilgili olarak ön plana çıkarılıyor. Daha rahat ve daha etkili bir oyun dünyası ve beklenti için kendinize dair de bir seçenek ve özverili oluşturabilirsiniz. Aşamalar ve fırsatlar herkes için özverili bir yaklaşım oluşturuyor.

Xiaomi’nin duyurduğu yeni akıllı telefonu Mi Note 10 Lite, 6.47 inç büyüklüğündeki kavisli bir ekrana sahip. Bu ekran, tüketicilere FHD+ çözünürlük sunuyor ve AMOLED paneliyle kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor. Xiaomi, yeni akıllı telefonunun ekranındaki çentiğe yerleştirdiği ön kamera ile görünümü tamamlamış durumda. Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu, özellikle ekran tasarımı ve ince çerçeveler açısından fazlasıyla şık görünüyor.

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Qualcomm’un Snapdragon 730G işlemcisinden güç alıyor. Şirket bu gücü 6 GB RAM ve 128 GB’ye kadar da depolama alanı ile destekliyor. Ayrıca tüketiciler, Xiaomi’nin yeni akıllı telefonda Android 10 tabanlı MIUI 11’i deneyimleyebilecekler. Tüm bunlara ek olarak Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi Note 10 Lite, tüketicilere 30 watt hızlı şarj destekli 5.260 mAh’lık bir batarya sunuyor.

İlişkili Yazılar