Şarjdaki Telefonuyla Oyun Oynarken Hayatından Oldu!

Teknolojik gelişimler her zaman kendini karşımıza çıkarmaya tüm hızıyla devam ediyor. İnsanların isteklerini ve beklentilerini bu yapıya göre kullanabilir ve incelemeye devam edebiliriz. Arkadaşlarının iki gün boyunca haber alamadığı Taylandlu bir adam, evinde cansız halde bulundu. Olayla ilgili yapılan açıklamalara göre şarj cihazına bağlı telefonunda oyun oynarken bir anda elektrik akımına kapılan adam, bu nedenle hayatını kaybetti.
Tayland’ın kuzeyindeki Nan kasabasında bir teslimat şirketinde çalışan 32 yaşındaki Tinnakorn Rattanauppaphan’a telefonu şarja takılı şekilde oyun oynarken elektriğe kapıltığı tespit edildi. Arkadaşları, iki gün boyunca işe gitmeyen ve bu süre içinde haber alamadıkları Rattanauppaphan’ı merak ederek evine gittiklerinde, adamın cansız bedeniyle karşılaştı.
telefonda oyun oynarken elektrik çarptı

Aktarılan bilgiye göre ilk başta Rattanauppaphan’ın öldüğüne inanamayan arkadaşları, talihsiz adamı uyandırmaya çalıştı ancak tepki vermemesinin ardından polise başvurdular. Polis, incelemeler sonucunda Rattanauppaphan’ın iki gün boyunca evinde cansız bir şekilde bulunmayı beklediğini belirtti.

Rattanauppaphan’ın arkadaşları, “Birkaç gün boyunca işe gelmeyince endişelenmeye başladık, bu alışılmadık bir durumdu. Stres veya sorun yaşadığından hiç bahsetmedi, ancak boş zamanlarını telefonunda çevrimiçi oyunlar oynayarak geçiriyordu” şeklinde konuştu.

İlişkili Yazılar