Instagram Mesaj İletme Özelliğini Deniyor!

İnstagram aktif olarak kendini geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Pek çok kişiye beklentiler ve profesyonel çözümler üzerinden hizmet üreten Instagram, bu alanda gayet etkili ve yenilikçi bir seçenek sağlıyor. Sizler de bu süreçleri çok daha hızlı bir şekilde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Facebook çatısı altında faaliyet gösteren fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, kullanıcıların bir mesajı doğrudan başka bir kullanıcıya iletmelerine imkan tanıyan yeni bir özelliği test etmeye başladı.

Dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram, platformun işlevselliğini artıracak önemli bir özellik üzerinde çalışıyor. İtalyan geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından keşfedilen yenilik, kullanıcıların bir mesajı doğrudan başka bir kullanıcıya iletmelerine olanak sağlıyor.

Bununla birlikte, bir mesajın en fazla kaç kişiye iletilebileceği henüz belli değil. Instagram’ın çatı şirketi Facebook, sahte haberlerin yayılmasını önlemek için mesaj iletme özelliğini WhatsApp’daki gibi tek seferde beş veya daha az kişi ile sınırlayabilir.

İlişkili Yazılar