Twitter Zaman Ayarlı Twitleri Aktifleştiriyor!

Sosyal medya üzerinde zaman ayarlı Twit atma durumunu pek çok uygulama üzerinden sunan ajanslar vardı. Bu ajanslar hala var ama içerikler bazında da kendine has bir yapı sunuyor. Bu yüzden de dengeli ve hızlı bir seçenek ile ilgili olarak daha rahat ve daha güçlü bir internet yapısı bizleri bekliyor diyebiliriz. Kaliteyi ve beklentiyi, profesyonel hizmetleri ve sosyal medya kullanımlarını kendine has bir yapıda hizmet sunuyor. Geç kalmayın ve bu aşamalarda sizler de büyük ve etkili bir çalışmaya ulaşın.

Sosyal medya platformu Twitter’ın masaüstü uygulamasında uzun zamandır beklenen ‘zaman ayarlı tweet atma’ özelliğini aktif etmeye başladığı belirtiliyor. Özelliğin test için mi aktif edildiği yoksa dünyadaki tüm kullanıcılara açık olarak mı yayınlanacağı henüz anlaşılamadı.

Twitter, kullanıcıların büyük bir hevesle kullanacağı en önemli özelliklerden biri olan zaman ayarlı tweet atma seçeneğini bazı kişiler için kullanıma açmış gibi görünüyor. Bu özelliğin özellikle sosyal medya yöneticileri ve haber yayınlarının tweet’lerini kontrol etmede çok işe yarayacağı tahmin ediliyor.

İlişkili Yazılar