Slack iPhone İçin Yeni Güncelleme Getiriyor!

Slack ile ilgili olarak herkes için değişken bir düzenleme geliyor. Bu düzenlemelerde insanlar marka bazlı olarak çalışmaları ilerletirken, kendilerine göre de bir yapı ve ayrıntı oluşturuyor. Çünkü Slack uygulaması bir anda iPhone ile ilgili değişiklik yaptı ve bütün ara yüzü sıfırlayarak yep yeni bir arayüze ulaştı.

Alışkanlıkların bir anda değişmesi konusu her zaman riskli olsa da Slack için durum biraz daha farklı ve işlevsel oluyor aslında. Pek çok ekibin daha sağlıklı bir iletişim için kullandığı bu uygulama, herkes için de farklı ve yoğun bir çözüm üzerinde bir denge getiriyor.

Slack iPhone ile ilgili hızlı bir değişime imza attı!

Slack ile ilgili olarak organize edilecek olan birbirinden farklı her çözümü kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Marka olarak daha net ve daha estetik bir yapıda ilerleyecek olan bu çözümleri sizler de kullanabilirsiniz. Genellikle masa üstü sürümü ile farklılık oluşturan Slack, bu noktada bizler için gayet etkin bir dil yaratıyor. Bireysel bir kullanım ile herkes için değişikliği ve dengeyi ortaya çıkaran Slack, ekip içi iletişimi en iyi seviyelerde tutması ile biliniyor. Artık bu güncelleme ile marka bazlı iletişimler de önemli bir yere ulaşmış olacak diyebiliriz.

İlişkili Yazılar