Instagram Siber Saldırılara Karşı Önlemlerini Artırıyor!

Siber zorbalık konusu son dönemlerde herkesin gündeminde olan bir konu. Bu konuya dair markalar kendilerine dair ihtiyaç duyduğu her türlü düzenlemeyi yapıyor. Bu durumu da rahatlıkla kullanabilmek için Instagram içinde de önemli ölçüde ilerleyen bir güvenlik duvarı sistemi var. Bu sistem sayesinde Siber Saldırılara karşı önlemleri ön plana çıkarıyor.

Siber zorbalığı durdurmak için daha önce de önemli adımlar atan sosyal medya devi Instagram, bugün platforma getirilecek yeni özellikleri duyurdu. Instagram bu konuda yaptığı çalışmalarda herkes için daha farklı bir çalışma oluşturmak istiyor. Olumlu bir yapıda ilerlemek için de kendine istanbul escort has bir yapıda çalışmalarını yürütüyor diyebiliriz.

Olumlu yorumları ön plana çıkartıp olumsuzluk içeren yorumları geri plana atarak kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak isteyen şirket, aynı zamanda platformda kimlerin sizi etiketleyebileceği ve yorumlarda sizden bahsedebileceğini yönetmenizi sağlayan yeni kontrol özellikleri de ekliyor. Bu da siber zorbalığın önlenebilmesi adına atılan önemli bir diğer adım.

Bu desteğe göre sabitlenmiş yorumlar da ön plana çıkıyor. Artık kişiler sex hikayeleri etkili bir şekilde kendi pozitif yorumlarını ön plana çıkarmak için bu konuda güzel yorumları ön plana çıkarabilecek ve sabitleme yapabilecek.

İlişkili Yazılar