Nokia 6.3 Cihazının Özellikleri İfşa Oldu!

Teknolojik yaklaşımlar konusunda her zaman daha iyisini yapmak için çalışan markalar, bazen de kendi neslini daha iyi bir şekilde savunmak için duyurularını ortaya çıkarıyor. Bu konuda Nokia, düzenli bir ilerleme ihtiyacı ile oldukça güçlü çözümlerle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Yapılan her türlü çalışma ve çözüm için size güncel bilgileri ve paylaşımları sunmaya devam ediyoruz.

Finlandiya merkezli markadan açıklama!

Finlandiya merkezli HMD Global markasının, Nokia 2.4 ve benzeri pek çok telefon için bazı çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Ayrıca Nokia 6.3 cihazına dair de bazı özellikler sızdırıldı diyebiliriz. Bu konuda hedeflerini şaşırmadan anlatmaya çalışan Nokia, herkese daha yakından ve daha dengeli bir çalışma sunuyor.

Nokia 6.3 cihazının donanım özellikleri nedir?

Arkasında 4 kamera yer alacağı bilgisi ile karşımıza gelen Nokia, bu konuda kendine has bir mühendislik çalışması sunuyor. Ayrıca telefonun 16 MP değerinde bir selfie kamerasına sahip olması da bu cihaz için bulunmaz bir çekim açısı yaratıyor.

Ortaya çıkan cihaz bilgilerine bakarsak ana kameranın 24 MP olması ve ikincil kameranın açı olarak ultra geniş bir yapıya sahip olması ona 12 MP bir lens bakışı sağlıyor. Bu yüzden de makro çekimler ve ultra çekim lensleri ise 2MP lensler sunulmuş oluyor.

Cihaz merakla beklenirken, akıllara Nokia 6.2 cihazının Ekim 2019 yılında piyasaya çıktığı bilgisi geliyor. Halefinin de benzer bir tarihte çıkması beklenirken, bakalım Nokia nasıl bir kampanya ve fiyat yapısı ile karşımıza çıkacak?

İlişkili Yazılar