Windows 10 Son Güncellemesi Verilerinizi Silebilir!

Windows 10 ile ilgili karşılaştığımız son güncelleme sorunu, pek çok kişide ses sorunlarına ve veri güncelleme sorunlarına neden oluyordu. Bu yüzden de bu güncellemeler için söyleyecek çok fazla şey vardı diyebiliriz. Herkes için daha dengeli, daha yenilikçi ve daha performans odaklı bir çalışma ile insanların istediği her şeyi kullanmasını sağlayabilir ve kendinizi de bu aşamalarda mutlu edebilirsiniz.

Windows 10 güncellemesi verilerinizi silebilir diyoruz çünkü son güncellemede bazı kişilerde yaşanan veri kayıpları karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu yüzden de herkes kendine göre bir çalışma yapıyor. Zaman kaybetmeyin ve bu güzel içerik seçimlerini sizler de inceleyin. Çünkü Windows 10 her an yeni bir güncelleme ve yama yayınlayabilir ve bu durumu çözümleyebilir.

Verilerin silinmesi ve ses sorunları büyük problem!

Microsoft’un forumundaki bazı kullanıcılara göre yeni güncelleme, veri kaybına yol açıyordu. Ancak bu sorunu yaşayan kullanıcıların şu anda herhangi bir endişeye kapılmalarına gerek yok. Zira sorunun kaynağı oldukça belli. Microsoft, güncellemeler sırasında bilgisayara geçici bir profil eklediğinde bu kullanıcı bazen bilgisayarın asıl profilinin üzerine veri yazabiliyor.

Son güncellemeyle birlikte bazı kullanıcıların gördüğü veri kaybı sorunu kalıcı bir sorun değil, geçici bir sorun. Bazı kullanıcılar, bilgisayarlarını 6 ya da 8 kez tekrar başlattıklarında ve güncelleme varsayılan profili geri getirerek diğer verileri kurtardığında sorunun ortadan kalktığını belirtti.

İlişkili Yazılar