Youtube 720p Videoları HD Saymıyor!

Youtube son yaptığı güncelleme ile HD videolar için bir çalışma başlattı. Söz konusu çalışmaya göre artık 720p videolar HD olarak görülmeyecek. Herkes bu noktada güncel olarak seçeneklerin tamamını kullanırken, kişiler de kendi içinde değişen ve yenilenen bir yapıda hizmet verecek. Peki ama Youtube neden böyle bir çalışma yapıyor dersiniz? Gündemin belki de en çok tercih edilen sosyal medya platformu olan Youtube, herkes için vazgeçilmez ve değişken bir yapıda hizmet sunmaya devam ediyor. Bu yüzden de artık kalitesini artırmak adına ufak tefek güncellemeler yapmaya devam ediyor.

Bazı kişiler için merak konusu olan HD konusu, aslında özünde çok basit. HD konularında özellikle 720p işlerde değişen ve yenilenen bir çalışma olması, kişiler için de önemli ve yenilikçi bir seçenek yaratabiliyor. Bu yüzden sizler de kendinize göre farklı beklentilerin ve fırsatların değişmesini ve büyümesini sağlayabilirsiniz. Bazı standartlarda sunulan kalite beklentileri herkes için değişik ve farklı bir yenilik yaratabilir. Sizler de bu süreçleri gayet keyifli kullanabilirsiniz.

Youtube neden bunu yapıyor?

Aslında bu işin yapılma amacı çok basit. Youtube istiyor ki herkes güzel bir şekilde izleme yapabilsin. İnternet alt yapısına göre değişen ve büyüyen bir yapıda karşımıza çıkarılan bütün seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bu süreçleri ve farklı istanbul izmir evden eve nakliyat fırsatları sizler de kolaylıkla görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve bu seçenekleri rahatlıkla takip etmeye devam edin. Çünkü artık SD, HD, Full hd, 2k, 4k şeklinde sunulan görüntüler, kişilerin isteğine göre değişebiliyor. Ama hd deyince 720p görüntü çıkmıyor. Çünkü artık HD seçeneği yok!

İlişkili Yazılar