Twitter Artık Planlama Yaptıracak!

Twitter’a yeni planlama özelliği geldi. Bu özellik sayesinde twitlerinizi planlayarak atabilir ve sosyal medyaya dair önemli bir zamanlama yapabilirsiniz. Twitter’da uzun süredir beklenen bir özellik, sonunda tüm kullanıcılar için yayınlandı. Uygulamanın web sayfası üzerinden Tweet planlamaya izin veren yeni özellik, bundan sonra Twitter’da herhangi bir özel uygulamaya ihtiyaç duymadan Tweet’lerinizi planlamanızı sağlayacak.

Twitter’da bu zamana kadar zamanlama özelliğinin bulunmaması, pek çok kullanıcı için sorun oluşturuyordu. Bu sorunu aşmak için Tweetdeck gibi üçüncü parti hizmetlere yönelmek zorunda kalan kullanıcılar, Twitter’a gelen yeni özellik sayesinde tüm bu dertlerden kurtuldu. Sosyal medya platformu, bundan sonra web sitesi üzerinden planlama yapmanın yanında taslak tweetler de oluşturmanızı sağlayacak.

Sosyal medyanın önemli ilerlemelerinden olan Twitter, kendi içinde de dengeli ve değişen bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkacak. Bakalım bu süreç karşımızda ne gibi durumlar yaratacak?

İlişkili Yazılar