Tiktok Alternatifi Çıktı! Üstelik Para Ödüyor! Zynn

Kişisel olarak ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmalar yapılıyor. Hayata dair insanların çektiği videolar ile güncel seçimleri ön plana çıkaran Tiktok, geleneksel kullanımları ile yeniliklerin tamamını ortaya çıkarıyor. Rekabet konusunda karşımıza çıkarılan bu yaklaşım, herkes için farklı bir durum oluşturuyor.

Sosyal medya konusunda da yeni gelişmeler var. TikTok geliştiricilerinin en büyük rakibi olan Kuaishou, TikTok’un neredeyse birebir kopyası olan bir mobil uygulama geliştirdi. Bu mobil uygulama, üyelerine reklam izleme imkanı sunarken izlenen reklamlar karşılığında da para veriyor.

Uygulamayı kullanarak saatte 1.25 dolara kadar kazanılabiliyor. Başlıkta da aktarmış olduğumuz gibi para kazanmanızı sağlayacak olan uygulamanın ismi “Zynn”. Bu uygulamayı basit bir tabirle açıklamak gerekirse, son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olmayı başaran TikTok’un kopyası olduğunu söyleyebiliriz.

Zaten Zynn’i indirdikten sonra bu durumu fazlasıyla hissediyorsunuz. Ancak bu uygulamanın çalışma prensibi biraz farklı. Uygulamada yapabildiğiniz tek şey sizlere sunulan reklamları izlemek ve bunun karşılığında para kazanmak.

İlişkili Yazılar