Asus’un Fiyat Performans Notebook’u Tanıtıldı

Hem uygun fiyatlı hem de bir o kadar performanslı laptoplarından birisi olan Asus TUF Gaming A 15 F506 tanıtıldı. Oyuncu laptopu arıyorsanız hiç çekinmeden alabileceğiniz bu laptop hem bütçenize uygun hem de performanslı bir kullanım sunmaktadır. Bu yazımızda Asus’un son çıkarmış olduğu Gaming Notebook’unu tanıtacağız.

Asus’un yeni nesil oyunlara yönelik ürettiği dizüstü bilgisayar modeli TUF Gaming A15 F506, kullanıcısına sunduğu başarılı dizaynı performansı ile neredeyse tüm oyunculara hitap etmekte. Performanslı olduğu kadar bunun yanında şık bir tasarıma sahip olan bu bilgisayar, ne fazlasıyla keskin hatlara sahip, ne de basit bir çizgiye sahip. Asus markası bu modelinde tasarım konusunda oldukça güzel iş çıkarmış diyebiliriz.

Bu Fiyata Böyle Bir Performans Yok!

TUF Gaming A15 F506’nın tasarımına baktığımız zaman içerisinde nasıl bir güç barındırdığını az çok tahmin edebiliyorsunuz. Oyuncuların beklentilerinin de üstünde performans sunan TUF Gaming A15 F506 genel itibariyle oldukça başarılı bir model olarak bizleri karşılıyor.

Farklı donanım seçenekleri de sunan Asus TUF Gaming A15 F506, bunun yanında cihazın içerinde bulunan NVİDİA logosu taşıyan RTX 2060 GPU ünitesinin de beklentileri karşılamakta. Bilgisayarın, farklı bir ekran kartı ve Ryzen 4800/4900’lü işlemci seçeneklerini de sunduğunu belirtmekte fayda var.

Asus’un bu modeli birçok testten başarılı bir şekilde geçmiş bunun yanında sağlamlık testlerinden geçmiş bu sertifikayı başarıyla almış bir kasa dayanıklılığına sahip. Bilgisayarın bir diğer özelliklerinden birisi ise donanım konfigürasyon seçenekleri sunuyor olması. Kendi kendini temizleyebilen ve bunun yanında toz tutmayan soğutma, fan sistemi teknolojisi ile, kolay bir şekilde geliştirilebilmenize de olanak tanıyor. Bu yüzden arka tarafta bulunan donanım kapaklarını da rahatça söküp takabiliyorsunuz.

Üst bir oyun deneyimi ve bununla birlikte dayanıklılık için tasarlanan TUF Gaming A15, sizleri oyunlarda zafere taşıyacak. Windows 10 Pro destekli bu oyun bilgisayarı, En iyi AMD Ryzen 4000 serisi CPU ve GeForce RTX ‘2060 GPU barındırıyor. Kolaylıkla taşınabilmesinin yanı sıra sağlam kasası ve uygun fiyatıyla tercih edilebilecek cinsten. Kendi kendini temizleyebilen verimli soğutma sistemi sayesinde TUF tasarımını askeri düzeyde dayanıklılığı ile destekliyor.

 

İlişkili Yazılar