Rainbow Six Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

FPS oyun türlerinden birisi olan ve oyuncu kitlesiyle birçok oyuncunun kalbinde taht kurmuş Rainbow Six Siege kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Oyun platformlarından birisi olan ve birçok kaliteli oyunun satışını ve geliştirilmesini yapan Ubisoft, bu sefer de ücretsiz olarak verdiği Rainbow Six Siege oyunu ile ilgiyi üzerine topluyor.

Video oyun sektörünün popüler isimlerinden birisi olan Ubisoft, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. Bunların yanı sıra şirket, az sayıda kampanya düzenliyor olsa da bu kampanyası ile dikkatleri üzerine topluyor. Şimdide yeni bir kampanya başlatan Ubisoft, bu kez en Popüler FPS Multiplayer oyunlarından bir tanesini kısa süreliğine de olsa ücretsiz olarak oynanabilir hale getirmekte.

Ubisoft sitesi tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen Rainbow Six Siege, yeni bir kampanya doğrultusunda 11 Haziran ve 15 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak faydalanabilmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra dilerseniz oyunu satın alabilir ve büyük indirimden faydalanabilirsiniz. Ciddi bir indirim oranına sahip olarak satışa da çıkan bu oyun, oyuncuları heyecanlandıracak cinsten.

Rainbow Six Siege, 5’e 5 takımlar ile oynanabilen aksiyon dolu bir oyun diyebiliriz. İster çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz bu oyun, genel hatlarıyla CS:GO’ya benziyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra bu oyunu CS:GO’dan ayıran en net özellik ise farklı özelliklere sahip olan karakterleri seçebilmeniz olmanız. Ubisoft’un 15 Haziran’a kadar devam edecek olan bu kampanyasından faydalanmanız sizlere oyunu daha iyi tanımanız ve dilerseniz indirimli bir şekilde bu oyunu satın alabilmenize imkan tanıyor.

Rainbow Six Siege’i; Playstation, Xbox, PC kullanıcıları bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Üstelik bu süreçte oyundaki tüm modlar deneyimlenebilecek ve oyuncular, oyun içerisinde sunulan 20 operatörün tamamını farklı özellikleri ile test edebiliyorlar.

Oyun tutkunları, dört gün boyunca ücretsiz olarak test edebilecekleri bu oyunu beğenmeleri durumunda yüzde 50 ile yüzde 67 oranında indirim kampanyasından faydalanabilecek ve oyunu satın alabilecekler.

Dilerseniz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i Şimdiden İndirmeye Başlayabilirsiniz.

Birçok oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Bunun en büyük problemlerinden birisi indirme süresi oluyor. Geçenlerde GTA 5 ‘in ücretsiz olması hem GTA 5 sunucularını hem de Epic Games sunucusunu çöktürmüştü. Ubisoft tarafından da bu sorun göz ardı edilmemiş gibi görünmekte. Çünkü eğer Rainbow Six Siege’den ücretsiz olarak faydalanmak istiyorsanız, indirme şuan da bile başlatabiliyorsunuz. Böylelikle kampanyanın geçerli olduğu sürede oyunun inmesini bekleyerek zaman kaybetmiyorsunuz.

Yarın Rainbow Six Siege Ücretsiz Oluyor

  • Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle kendinize bir Ubisoft hesabı açmalısınız. Eğer bir hesabınız var ise bu hesabınızı kullanarak da Ubisoft’tan oyunları indirebilirsiniz.
  • Hesabınızı oluşturmanız durumunda veya giriş yapma durumunda kampanyanın bulunduğu sayfaya tıklayarak, kendi oyun platformunuza uygun olan platformu seçmelisiniz. Bu işlemden sonra karşınıza “Oyun Uplay kitaplığınıza eklendi.” Yazısı ile karşılaşacaksınız.
  • Siteden satın aldığınız oyunları oynayabilmeniz ve kullanmış olduğunuz platforma kurmak için Uplay isimli uygulamaya ihtiyacınız var. Daha sonrasında Uplay uygulamasında Ubisoft hesabınıza giriş yapın.
  • Artık oyunu indirip kurabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

 

İlişkili Yazılar