Epic Games Bugün Ücretsiz Oyun Hediye Edecek

Epic Games’in bugün akşam ücretsiz olarak oyunculara sunacağı ücretsiz oyunu duyurdu. Şirketin Facebook reklamlarında ortaya çıkan haber ile ücretsiz olarak sunulacak kampanyanın son oyunu duyuruldu. Epic Games Store, Mega İndirim’in son ücretsiz oyunu ise Ark: Survival Evolved oldu.

Epic Games haftalardır ücretsiz oyunlar dağıtarak dikkatleri üzerine toplamıştı. Yıllardır büyük bir kitleye sahip olan GTA 5’i hediye eden Epic Games birçok oyuncuyu ve birçok şirketi şaşırtmıştı. Bu akşam Ark: Survival Evolved’i hediye edecek olan oyun platformu, kampanyanın son oyununda da oyuncuları düşündü.

Epic Games’in vereceği son oyun, önceden ortaya çıkan bilgilerde sızdırılmıştı. Şirket, Facebook’ta paylaştığı son reklamıyla birlikte, dinozorların arasında hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz Ark: Survival Evolved’i ücretsiz sunacağını belirtti.

Ark: Survival Evolved Nasıl Bir Oyundur?

Epic Games’in bugün saat 18.00’da ücretsiz olarak sunacağı oyun olan Ark: Survival Evolved, hayatta kalma temalı bir oyun olarak çıkmaktadır. Uzaylılar tarafından dinozorların olduğu bir dünyada hayvanlara karşı ve doğaya karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanında ev yapabilir, balta, bıçak, kıyafet gibi önemli araç gereçleri de üretebilirsiniz. Devasa yapılar inşa ederek de dinozorları evcilleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanında teknolojik silahlarda bulabilirsiniz.

Genellikle bu oyunu oynayan oyuncular arkadaş gruplarını oluşturarak oynuyor. İsterseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz. Hem multiplayer hem de singleplayer olarak oynanabilen bu oyun sizlere içerik zenginliği ve eğlenceli aktiviteleriyle harika dakikalar yaşatacak cinsten.

Epic Games’in Ark: Survival Evolved’i bir aksilik olmaz ise bu akşam 18.00’da ücretsiz olarak oyunculara sunacak. Oyunu 18 Haziran tarihine kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunu kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar oyunun sahibi olabilirsiniz.

 

İlişkili Yazılar