Elephone’un Uygun Fiyatlı Telefonu E10 Pro Satışa Sunuldu

Çinli teknoloji firması Elephone, uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine toplayan yeni akıllı telefonu Elephone E10 Pro’yu satışa sundu. Bu akıllı telefon fiyat performans olarak göz önünde bulundurulduğu zaman akıllı telefon arayanlar için iyi bir alternatif olarak görünüyor.

Akıllı telefon pazarına yeni giriş yapan ve çoğunlukla uygun fiyatlı alt ve orta segment kategorisinde telefon üreten Elephone firması, akıllı telefonlarında fiyat-performans segmentine uygun üretim yaparak birçok kitleye ulaşmayı başarmıştı. Firmanın akıllı telefon Pazarına sunduğu son telefonu E10 Pro oldu.

E10 Pro, tasarım konusunda rakiplerini yakalamış diyebiliriz. İki farklı renk seçeneği ile satışa sunulan bu telefonun fiyatı ise yalnızca 129 dolar olarak sabitlenmiş durumda. Bildiğiniz gibi akıllı telefonların fiyatları oldukça yüksek meblağlara ulaşabilmektedir. Özellik ve fiyat olarak bir telefon almak istediğinizde en az 2000 TL para vermeniz gerekebiliyor. Bunun sebebi; amiral gemisi telefonların hem kur hem de vergiler nedeniyle epey yüksek durumda.

Pek çok akıllı telefon üreticisi de bu tür durumları baz alarak birçok kitleye hitap edecek şekilde telefon modeli üretiyor. Elephone da bu konuyla yakından ilgilenen akıllı telefon üreticilerinden birisi.

Elephone markasını son çıkarmış olduğu E10 Pro günümüz şartlarında ki telefonların özellikleri ve değerleri ile karşılaştırıldığı zaman ne yazık ki yeterli olamayabiliyor. Örneğin önemli özelliklerden birisi olan 5G birçok yeni telefona eklenmiş durumda lakin uygun fiyatlı modeller kategorisine baktığımız zaman birçok telefonda 5G teknolojisi eklenmemiş durumda. Elephone markası üretime başladığı tarihten bu yana uygun fiyatlı alt ve orta segmentli telefon ürettiğini belirtmişti. Yazımızın devamında telefonun özelliklerine göz atabilirsiniz.

Elephone E10 Pro’nun Teknik Özellikleri Nelerdir?

  • Ekran: 6,55 inç HD+ ekran
  • İşlemci: MediaTek MT6762D 2,0 GHz sekiz çekirdekli CPU
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 128 GB dahili depolama
  • Arka Kamera: 48 MP
  • Ön kamera: 13 MP
  • Batarya: 4000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10

 

 

 

İlişkili Yazılar