Oynaması Ücretsiz Olan Hayatta Kalma Oyunu ICARUS Duyuruldu

2021 yılında oyunculara sunulması planlanan oynaması ücretsiz oyun ICARUS, bir tanıtım filmi ile PC platformuna duyuruldu. Bu yazımızda sizlere ICARUS adlı hayatta kalma temalı oyunun inceleyeceğiz.

Bir dönemin çok beklenen oyunlarından birisi olan DayZ’nin baş yapımcısı Dean Hall ve RocketWerkz tarafından oluşturulan hayatta kalma temalı oyun ICARUS’un tanıtım filmi yayınlandı. ICARUS’un tanıtım filminde, hikaye dünyadan başka gezegende geçiyor. Genel anlamda yeni nesil hayatta kalma temalı oyun olan ICARUS’da bizleri nelerin beklediğine bir göz atalım.

Oyun dünyasında ismini duyurmuş birçok hayatta kalma konseptli oyun mevcut. Bununla beraber her geçen gün geliştirilen oyunlar ile bu oyun kategorisine yenileri eklenmeye devam ediyor. Yıllar önce DayZ adlı hayatta kalma temalı oyunun baş yapımcılarının geliştirdiği ICARUS, 2021 yılında oyun platformu Steam üzerinden oyunculara sunulacak.

ICARUS Nasıl Bir Oyun?

Oyuncuları benzersiz bir gezegene götürecek olan ICARUS’ta hayatta kalmak için en önemli faaliyetlerden birisi keşfetmek diyebiliriz. Oyun dünyası, ormanlık alanlar ve çöller dahil olmak üzere birçok konumda geçmektedir. Böylesine geniş bir dünyada hayatta kalmak istiyorsanız keşfetmeli, saklanmalı, ve avlanmalısınız.

Uzay teknolojilerine hakimiyet kıldıracak bu oyun lazer silahını ufak detay olarak görüyor. Bu yüzden hayatta kalmak için ihtiyacınız olan eşyaları almalı, çantanızı gereksiz eşyalarla doldurmamalısınız. Tabi bu eşyaları bulabilmek için gezegene dönmeniz gerekmektedir. Bu da basit araçlar ve silahlar ile yapmanız anlamına geliyor. Uzay giysilerini giyerken bunun yanında yay ve ok kullanmak inanılmaz görüntüler ortaya çıkaracak.

ICARUS Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
  • İşlemci: AMD FX-8320 / Intel Core i5-2400 veya üzeri
  • RAM (Bellek): 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2 GB veya üzeri
  • DirectX: 10
  • Depolama: 50 GB

 

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak da oynayabileceğiniz ICARUS, 2021 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. PC platformuna Steam üzerinden dağıtılacak olan oyun oyuncuları şimdiden heyecanlandırıyor. Oyuna göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

İlişkili Yazılar