Logitech IPad İçin Klavyesini Tanıttı: Combo Touch

Yeni nesil Ipad Pro ile birlikte Smart Keyboard klavye teknolojisi de hayatımıza girdi. Dokunmatik yüzeye sahip olarak gelen bu klavye modeline Logitech tarafından bir alternatif model tanıtıldı. Akıllı bağlantı teknolojisi ve dokunmatik yüzeyi ile gelen Combo Touch tanıtıldı. Bu haberimizde sizlere Logitech Combo Touch’tan bahsedeceğiz.

Logitech Combo Touch’un Özellikleri Nelerdir?

Logitech Combo Touch özellikleri ile ilgili en dikkat çekici özellik tabii ki dokunmatik yüzey diyebiliriz. iPad (7.Nesil), iPad Air (3.Nesil), iPad Pro (10,5 inç) için Akıllı Bağlantı Yuvası ve dokunmatik yüzey özelliklerine sahip olan bir klavyeli kılıf, sağlandığı ekran imleciyle bilgisayar özelliklerini sizlere sunabiliyor.

Bunun yanında kullancılarına Notes, Pages ve Keynote gibi uygulamaları izleme alanı ile kullanılmaya imkan tanıyan Combo Touch , elektronik tabloları hücreleme, kopyalayıp yapıştırma, kaydırma, çift dokunma gibi birçok alanda geçiş yapabilme olanağı tanıyor. Klavye sizlere e-posta düzenleme işlemleri ile de pratiklik sağlıyor.

Klavye içerisinde barındırdığı IOS kısayol tuşları ile kullanımı kolaylaştıran ürün, bununla birlikte arkadan aydınlatma özelliğine de sahip diyebiliriz.

İlişkili Yazılar