Honor Magic Earbuds Türkiye’de Tanıtıldı

32 desibele kadar çevre seslerini engelleyen Honor’ın aktif gürültü engelleme teknolojisini barındıran ilk kablosuz kulaklığı olan Magic Earbuds, Ülkemizde satışa sunuldu. İşte Honor Magic Earbuds hakkında tüm detaylar…

Huawei Technologies adı altında faaliyet veren teknoloji markası Honor, Türkiye’de satışa sunduğu akıllı ürünlerine bir başka modelini daha ekledi. Honor’un gürültü engelleme teknolojisine sahip olan ilk kulaklığı Magic Earbuds, Türkiye’de satışa sunuldu.

Honor Magic Earbuds, Barındırdığı iki farklı mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisi sayesinde 32dB’e kadar çevre gürültüsünü engelleyebiliyor.

İleri beslemeli mikrofon teknolojisi sayesinde çevresel sesleri engelliyorken bunun yanında geri beslemeli mikrofonu ile de kullanıcıların kulağındaki istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırıyor. Böylelikle trafik, toplu taşıma, ofis gibi istenmeyen seslerin bulunduğu bölgelerde kullanıcılar problem yaşamadan sadece dinlediği seslere odaklanabiliyorlar.

Üç mikrofonlu gürültü engelleme sistemi ile Honor Magic Earbuds, telefon görüşmelerinde yüksek kaliteli ses sunuyor. Sesi hassas bir şekilde alan iki harici mikrofon, arka plan gürültüsünü kulağın sesi sayesinde yok eden harici bir iç mikrofon, yoğun rüzgar veya arka plan gürültüsünü kullanıcısına yansıtmayan bu kulaklık, içindeki sesleri rahat bir şekilde kullanıcısına yansıtabiliyor.

13 Saatlik Pil Ömrü Sunabiliyor.

 

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi ile Honor Magic Earbuds, şarj kutusu ile kullanıcıya toplamda 13 saate kadar pil ömrü vadediyor.

Tüm bunlarla birlikte şarj kutusu ile ortalama 10.5 saate kadar telefon görüşmesi, 14.5 saate kadar da müzik deneyimi sunabilen bu kulaklık, tek şarjda ANC kapalı bir biçimde sunabiliyor. Kablosuz kulaklık şarj kutusu ile birlikte toplam 56 gram ağırlığında.

Kulaklıklar üzerinde dokunmatik kontrolleri bulunan kulaklık, bu kontrolleri Huawei AI Life uygulaması ile özelleştirme imkanı da sunmaktadır. EMUI 10 ve üzeri işletim sistemi barındıran akıllı telefonlar ile hızlı bir şekilde eşleşebilen kablosuz kulaklıkta, akıllı sensörler kulaklığın hakkında problemleri anında iletebiliyor. Bunun yanında kablosuz kulaklığın takılı olup olmadığını da anlayarak içeriği duraklatabiliyor.

Magic Earbuds’un iki renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar inci beyazı ve mavi renk olarak sunulmaktadır. Bununla beraber Honor Magic Earbuds’ın Türkiye’de ki satış fiyatı ise 799TL olarak duyuruldu.

İlişkili Yazılar