Epic Games’in Gelecek Hafta Sunacağı Oyunlar Herkesi Şaşırttı

Epic Games Store’da haftalardır birçok oyun ücretsiz olarak sunulmuştu. Gerek ucuz oyunlar gerekse pahalı oyunlar ile herkesi şaşkınlık içerisinde bırakan site, gelecek hafta yayınlamayı düşündüğü oyunlarla birçok oyun severin kalbini kazandı. Epic Games Store hiç hız kesmeden bu hafta yayınlamayı planladığı ücretsiz oyunları oyunculara duyurdu. Gelin hep birlikte bu oyunlara bir göz atalım.

Oyun haberlerini takip edenlerin çok iyi bildiği sitelerden birisi olan Epic Games Store, her hafta üyelerine ücretsiz oyunlar sunuyor. Oyunları genelde bir hafta önceden yayınlayan şirket bu haftada aynı yolda ilerlemeyi sürdü ve gelecek hafta ücretsiz olacak oyunları açıkladı. Toplamda 40TL’ye tekabül eden oyunlar ise; Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game’in kullanıcılar için ücretsiz olacağı açıklandı. Oldukça popüler olan bu oyunları ücretsiz olarak sunmaktan çekinmeyen şirketin bu davranışı birçok oyuncunun sevinmesine sebep oldu.

Bu hafta oyuncular için PathWay isimli oyunu ücretsiz sunan site, 26 Haziran tarihine kadar ücretsiz erişime açacağını bildirdi. Bunların yanında bu haftaki oyun için son gün 25 Haziran olarak belirtildi. Gelecek olan iki ücretsiz oyunu çıkış tarihlerinden bu yana oyuncular fazlasıyla beğenmektedir.

AER – Memories of Old

Gelecek haftanın ücretsiz oyunlarından birisi AER – Memories of Old oldu. Steam üzerinden indirimli olarak almak istediğinizde 8.40TL(indirimli fiyat) para ödemeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra Stranger Things 3: The Game ise Steam üzerinde 32 TL’den satışa sunulmuş durumda. AER – Memories of Old, Forgotten Key şirketi tarafından geliştirilip daha sonrasında Daedalic Entertainment tarafından piyasaya sürülmüştü böylelikle bu haberler doğrultusunda piyasaya adını duyurmuştu. Macera oyunu olarak bilinen AER – Memories of Old, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox, PC gibi platformlarda da kullanılmaktadır.

Stranger Things 3: The Game

Gelecek haftanın ikinci ücretsiz oyunu ise Stranger Things 3: The Game. Bu oyunun temel amacını dizini izleyenler bilirler. Bunun yanında aksiyon, macera, korku oyunu olarak da piyasaya adını duyurmuş, dizisinden de kitlesini büyütmüş oyunlardan birisidir diyebiliriz. Görüntü kalitesi bakımından çok büyük bir şey beklememek gerek dersek doğru olur.

İlişkili Yazılar