Mount & Blade 2 Bannerlord 60 TL Oldu

Mount & Blade serisinin son oyunu olan Mount & Blade 2 Bannerlord, Steam’de ki çıkış tarihinden tam iki ay sonra Epic Games Store’da yayınlandı. Oyunu Epic Games Kuponuyla birlikte sadece 60 TL’ye satın alınabiliyor.

Mount & Blade 2 Bannerlord birçok platformda PC için 150 TL’ye satılmaktadır. Epic Games sitesi ile sadece 60 TL’ye alabildiğiniz oyun için bu zamana kadar ki en uygun fiyat olduğunu belirtmezsek olmaz. Bunun yanında Epic Store’da Mega İndirimler adı ile oluşturulan indirim haftası sayesinde 60 TL indirim kuponundan faydalanabiliyorsunuz. Yani 150 TL’lik oyunu sadece 60 TL’ye satın alınabilmektedir. Bannerlord’un oldukça yeni ve popüler bir oyun olduğunu düşünürsek, bu oyunu kaçırmamanızda fayda var diyebiliriz.

Ankara Merkezli TaleWorlds stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun, 30 Mart tarihinde Steam Store’da çıkış yapmıştı. Oyun kısa süre içesinde büyük bir başarı yakalayarak birçok başarıya imza attı diyebiliriz. Steam Platformu üzerinde eş zamanlı olarak 248 bin oyuncuya kadar ulaşabilen bu oyun bir dev olduğunu yeniden ortaya koydu.

TaleWorlds, erken erişim olarak sunulan Bannerlord’u şu anda güncellemeye devam ediyor. Bunun yanında oyun Türk yapımı olduğundan dolayı Türkçe dil desteğini de içerisinde barındırıyor.

 

İlişkili Yazılar