Steam Yaz İndirimleri Başladı

Tüm oyuncuların beklediği Steam Yaz İndirimleri geldi. Oyun dünyasının en çok beklediği haberlerden birisi olan Steam Yaz İndirimleri 9 Temmuz’a kadar devam edecek.

2003 yılında kurulan dünyanın en çok bilinen oyun platformu Steam, anlık olarak milyonlarca oyuncu tarafından kullanılıyor. Platform, yalnızca oyun ve program satışının yapıldığı bir yer değil bunun yanında oyuncular için geliştirilmiş bir sosyal medya platformu olarak da sayılıyor. Steam şirketine birçok rakip firma olsa da Steam’in bu kadar seveni oldukça indirimler konusunda her zaman yardımcı olacak diyebiliriz.

Günümüzde oyun severler tarafından en çok uğranılan dev oyun platformu Steam, her yıl yaz aylarında Yaz İndirimlerini uyguluyor. Steam’de görebileceğimiz en büyük indirimlerin olduğu Yaz indirimleri birçok oyuncuyu sevindiren süreç diyebiliriz. Yaklaşık olarak 2 hafta olan yaz indirimlerinde almak isteyip de alamadığınız oyunları oldukça makul miktarlara satın alabilirsiniz. Steam Yaz İndirimleri bugün başlamış olsa da milyonlarca oyuncu siteye akın etmiş durumda.

Yaz İndirimleri Başladı!

Her yaz Steam Yaz İndirimleri etkinliğinde de görüldüğü gibi birçok oyun indirimli fiyatıyla satışa çıkmış durumda. Steam Yaz İndirimleri doğrultusunda satın aldığınız her oyundan puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu puanlar doğrultusunda, oyun içerisinde hediyelerle karşılaşabiliyor, mesaj efektleri, rozetler, profil arka planları ve daha birçok eşyayı da hediye olarak kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Steam Yaz İndirimleri Süresince yapacağınız alışverişlerden elde edeceğiniz puanlar ile hediyenin yanı sıra eşyalarda satın alabiliyorsunuz. Oyun içi özel eşyalara kadar onlarca hediyeden yararlanabiliyor, farkınızı ortaya koyabiliyorsunuz.

Steam Yaz İndirimleri kapsamında yapacağınız her 1 TL’lik harcamanızdan 14 Puana kadar puan kazanabiliyorsunuz. Site tarafından satılan her eşya için belirtilmiş olan puanlara göre geniş bir yelpaze ile karşılaşabilirsiniz. Öte yandan satın aldığınız oyundan kazandığınız puanlar doğrultusunda aldığınız eşyalar 100 puan karşılığında elde edinilebiliyorken, bazı eşyalar ise binlerce puan gerektirebiliyor. Yani; ne kadar oyun, o kadar eşya diyebiliriz.

Dev oyun satış platformu olan Steam’in Yaz İndirimleri, 25 Haziran- 9 Temmuz tarihleri arasında erişilebilir olacak. Öte yandan 60 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL indirim fırsatı da sunan site, indirimi sepetinize eklediğiniz oyunlar sırasında sunacak.

Kesinlikle Kaçırmamanız Gereken İndirimler

Project CARS 2

Yarış oyunu hayranlarına özel muhteşem bir oyun olan Project CARS 2’nin fiyatı 200TL’den 29,85TL’ye düşmüş durumda.

Dark SOULS III Deluxe Edition

Bir başyapıt diyebileceğimiz Dark SOULS III’ün Deluxe Edition’ı sayesinde oyunu Season Pass DLC’si ile birlikte 218 TL yerine 54,50 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Cities: Skylines

Şehir inşa etme temalı bir oyun olan Cities: Skylines birçok hayranı tarafından yıllardır oynanıyor. Eğer sizde şehir inşa etme oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Cities: Skylines Yaz indirimleri ile 49TL’den 12,25 TL’ye düşmüş durumda.

Euro Truck Simulator 2

Eğer tır ve kamyon similasyonu oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlere göre. Tanıtılma tarihi 2012 olan bu oyun hala kesintisiz olarak oyuncular tarafından oynanmaktadır. Euro Truck Simulator 2’nin İndirimsiz Fiyatı 39 TL iken, Yaz indirimleri kapsamında tam 9,75 TL oldu hiç kaçırmadan almalısınız.

RUST

Arkadaşlarınızla veya tek başınıza eğlenceli bir oyun deneyimi geçirmek istemez misiniz? Çok oyunculu ve dev harita desteği ile sizlere doğal hayatta mücadeleyi öğreten RUST, Steam Yaz İndirimleri kapsamında 61 TL’den 30,50TL’ye düşmüş durumda.

PUBG

Her geçen gün daha fazla oyuncu barındıran PUBG, Battle Royal oyun tarzıyla düşmanlarınıza akın ettirecek. İndirimle 87 TL’den yalnızca 43,50TL’ye satın alabilirsiniz.

ARMA 3

Askeri oyun temalı bu oyun sizlere gerçek bir askeri deneyim sunacak ARMA 3, şu anda sadece 22,49TL.

Rainbow Six Siege

2015 yılında çıkmasına rağmen hala binlerce oyuncu tarafından oynanan bu oyun Steam Yaz İndirimleri kapsamında 103TL’den 42TL’ye düşmüş durumda. İster çok oyunculu isterse tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz bu oyun sizlere hiçbir yerde yaşayamayacağınız bir deneyim sunacak. Aksiyon oyunları denildiği zaman ismini bilmeyen oyuncu yoktur diyebileceğimiz bu oyun hala her platformda binlerce oyuncuya oyun imkanı sunmaktadır.

İlişkili Yazılar