Xbox Live Gold Temmuz 2020 Oyunlarını Açıkladı

Microsoft şirketi tarafından Xbox oyun konsolu, Temmuz 202’de Xbox Live Gold’a sahip olan üyelerine sunmayı planladığı ücretsiz oyunlarını açıkladı. Temmuz ayı listesinde Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kullanan kullanıcılarını bekleyen birbirinden farklı dört oyunu kullanıcısına sunuyor.

Bu ayın oyunlarına bakacak olursak geçen aylara göre daha fazla oyun olduğunu söyleyebiliriz. Peki Xbox oyun konsolları kullanıcılarına hangi oyunları ücretsiz verecek? Oyunlar hangi tarihler arasında oynanabiliyor?

Xbox One tarafından WRC 8 FIA World Rally Championship ve Dunk Lords temmuz ayında ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Bunun yanında Xbox 360 kullanıcılarına ise Saints Row 2 ve Juju oyunları temmuz ayı içerisinde tüm Xbox 360 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Xbox 360 oyunları geriye uyumluluk noktasında Xbox One konsolu üzerinden de oynanabiliyor.

Xbox One

WRC 8 FIA World Rally Championship: 1- 31 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabiliyor olacak.

Dunk Lords: 16 Temmuz- 15 Ağustos tarihleri arasında tüm Xbox One konsoluna sahip kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak oynanabiliyor olacak.

Xbox 360

Saints Row 2: 1 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilir.

Juju: 16 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında Xbox 360 ve Xbox One oyun konsolları üzerinde oynanabilecek.

 

İlişkili Yazılar