Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın Resmi Görüntüleri Ortaya Çıktı

Dev Güney Koreli Şirket Samsung’un son amiral gemisi olarak piyasaya sunmayı planladığı Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nın resmi render görüntüleri Samsung’un resmi Rusya sitesinde ortaya çıktı. Yeni amiral gemisi adayı olarak piyasayı sallamayı hedefleyen bu telefon birçok farklı renk seçenekleri ile sunulacak.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Güney Koreli dev şirket Samsung’un uzun yıllardır kendinden söz ettiren Note modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Samsung Galaxy Note 20 Ultra olarak piyasaya sürülmesi planlanan ve birçok fotoğrafı da bulunan Samsung Galaxy Note 20 Ultra kullanıcıya birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Samsung Galaxy Note 20 Ultra, ilk kez basın görselleri ile karşımıza çıkıyor. Yalnızca konsept tasarımları üzerine hakkında bilgi sahibi olabildiğimiz bu amiral gemisi telefonun resmi basın görselleri Samsung Rusya resmi sitesinde internete düştü.

Wccftech’in aktardığı bilgilere göre görseller, Samsung’un resmi Rusya sitesinde karşımıza çıkıyor. Görsellerin açığa çıkmasından sonra sitenin hızlı bir şekilde kapatıldığı iddia edildi. Lakin hikayenin biraz daha farklı olduğunu belirtmekte fayda var.

Bronz Renk Seçeneğine Sahip Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Telefonun ortaya çıkan görsellerine bakıldığı zaman telefonda veya S-Pen’de herhangi bir marka görünmüyor diyebiliriz. Lakin işin garip tarafı da burada karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Samsung şirketinin Rusya sayfasında girildiği zaman bu görsellerin hala resmi sitede bulunduğunu söylemek mümkün. Bu sebeple görsellerin yanlışlıkla yerleştirilmiş resmi Galaxy Note 20 Ultra render görüntüleri olma olasılığı oldukça fazla denilebilir.

Gelecek ay Samsung’un UNPACKED etkinliğinde duyurulması planlanan Samsung Galaxy Note 20 Ultra, resmi sitedeki fotoğraflarda oldukça şık görünmekte. Öte yandan beklenen telefonun ön panelini görememekle beraber bunun yanı sıra arka panelde oldukça büyük bir kamera modülünün bulunduğunu görebiliyoruz.

Note serisinin en son modeli olarak çıkacak olan Samsung Galaxy Note 20 Ultra şık bir tasarımın yanında oldukça güçlü sistem özellikleriyle de bizleri karşılıyor. Şu anda bilinenlere göre telefonda 3,1 GHz işlemci, 16 GB RAM ve 256 GB UFS 3.1 depolama ve 45W’lık hızlı şarj destekli 4500 mAh batarya bulunuyor.

 

 

İlişkili Yazılar