Trackmania Nations Efsanesi Geri Döndü Hem de Ücretsiz

Ubisoft, 2006 yılında piyasaya sürdüğü efsane oyunu Trackmania Nations’ın remake sürümünü ücretsiz olarak tekrar oyunculara sundu. Şu an için yalnızca PC üzerinden oynanabilen oyun, Epic Games ve Ubisoft oyun platformlarından satın alınabiliyor. Oyun gerçekten de oyunculara heyecanlandıran Remake sürümü ile geri dönüyor.

Video oyun sektörünün değerli isimlerinden birisi olan Ubisoft, yıllardır birçok oyuncuya oyunlar sundu eğlenceli vakitler geçirmesine neden oldu. Öte yandan şirket bu zamana kadar onlarca önemli oyuna imzasını atmış durumda. Şirket 2006 yılında ses getirecek bir oyun sunmuştu. Piyasanın altını üstüne getiren ve oldukça büyük kitleyi içerisinde barındıran Trackmania Nations ismi ile ortaya çıkmıştı. Oyun şimdi ise isim değişikliğine giderek “Trackmania” ile piyasaya çıkıyor.

Yeni çıkacak olan Trackmania oyunu, bundan yıllar önce oynanılan Trackmania Nations oyununun Remake sürümü. Peki bu oyun hakkında neler biliyoruz?

Şu an için sadece PC platformu üzerine oynanabilen Trackmania, oyunculara oldukça eğlenceli bir deneyim sunacağından emin şekilde karşımıza çıkıyor. Çünkü Ubisoft, yeni oyununda bulunan tam 25 parkurun 3 ayda 1 düzenli olarak güncelleyeceğini dile getiriyor. Ayrıca görünen o ki Ubisoft, Trackmania hayranlarının keşfedecekleri birçok farklı aktivite hazırlamış durumda.

Zamanında birçok oyuncunun göz bebeği olan Trackmania Nations efsanesinin piyasaya sunulan Remake sürümü, parkurlar üzerinde bireyse veya çevrimiçi yarışlar yapılmasına imkan sağlamakta. Bu oyunu bilmeyen veya deneyimli olmayan kişilerden iseniz, becerinizi iyileştirmek amacıyla oyunun solo modu ile oynamaya başlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Trackmania Nations an itibarıyla ücretsiz olarak kullanıma açıldı.

Trackmania, Epic Games ve Ubisoft Platformlarında Ücretsiz

Trackmania’nın üreticilerinin en etkileyici hareketi, oyunun ücretsiz olarak piyasaya sürmesi diyebiliriz. Bu oyuna herhangi bir ücret ödenemize gerek yoktur. Bunların yanı sıra Ubisoft ekibi, bu oyunu satın almak isteyen kişiler için birbirinden farklı 3 satın alma paketi oluşturmuş durumda. Şirketin sunmuş olduğu paketler sırasıyla “Standart Access 1 yıl”, “Club Access 1 yıl” ve “Club Access 3 yıl” olarak bizleri karşılıyor. Bu paketleri satın aldığınız zaman oyundaki birçok mekanik kilitlerini açabiliyorsunuz.

Oyunun ücretli paketlerini;

  • 99TL
  • 135TL
  • 269TL

karşılığında Ubisoft ve Epic Games siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

İlişkili Yazılar