Epic Games Store, Gelecek Hafta Tam 3 Oyunu Ücretsiz Olarak Sunacak

Epic Games Store’un her hafta kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyunlar, önümüzdeki hafta tam 3 tane olacak. Bunun yanı sıra Epic Games’in ücretsiz olarak oyunculara sunduğu bu oyunlar ise Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition ve The Escapists 2 olarak planlanmış durumda.

Epic Games, özellikle Steam ile rekabet içinde olmak istediği için her hafta oyun dünyasına yeni ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Böylelikle oyuncuların kütüphanesine birçok oyunu hediye etmiş durumda. Geçtiğimiz ay GTA 5, ARK gibi birçok oyunu ücretsiz olarak oyunculara hediye eden Epic Games Store, önümüzdeki hafta bu 3 oyunu da ücretsiz olarak vereceğini belirtti. 9 Temmuz’da oyunculara hediye olarak sunulması planlanan bu 3 oyun, önceki hafta ücretsiz olarak verilmesi planlanıp da verilmeyen Conan Exiles hediyesine özür niteliğinde olacak diyebiliriz.

Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition ve The Escapists 2 gibi oldukça iyi oyunları sunmayı planlayan oyun platformu, bu hediyeleri ile oyunculara karşı kendisini kabul ettirecek gibi görünmekte.

Killing Floor 2

Oyun, 2016 yılında yayınlanmış olup bir FPS oyunudur. Tripwire tarafından geliştirilen oyun, multiplayer olarak oynama imkanını da sizlere sunuyor.

Lifeless Planet

Lifeless Planet, adından da anlayabileceğiniz gibi kimsenin olmadığı gezegenin etrafında keşif yapan bir astronotun maceralarını anlatan bilim kurgu oyunlarından birisidir. Stage 2 Studios tarafından geliştirilen bu oyun bulmaca mekanikleri sahip olduğu için milyonlarca oyuncu tarafından zevkle oynanmakta.

Escapists 2

Epic Games Store’un gelecek hafta ücretsiz olarak yayınlayacağı son oyun ise Escapists 2 olacak. Oyun 2B temalı olduğundan çağımızın oyun dünyasında geride gibi hissedilebilir, lakin oyun bir strateji ve hapisten kaçma temalı olarak oyun dünyasına sunulmuş. Tek oyunculu olduğu gibi arkadaşlarınızla birlikte saatlerce oynayabileceğiniz bu oyun sizleri maceradan maceraya taşıyacak.

Gelecek hafta Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak sunulacak oyunlar bunlar. Oyunlar her ne kadar GTA 5 gibi dünya genelinde tanılan oyunlar kadar seviliyor olmasa da gayet güzel vakit geçirebileceğiniz cinsten.

İlişkili Yazılar