Assassin’s Creed Valhalla’nın Oynanış Videosu Paylaşıldı.

Ubisoft şirketinin geçenlerde duyurduğu Assassin’s Creed serisinin son oyunu Assassin’s Creed Valhalla’ya ait yeni bir gelişme yaşandı diyebiliriz. Assassin’s Creed Valhalla’ya ait tam 30 dakikalık oynanış videosu oyun camiasına paylaşıldı. Oyunun 30 dakikalık bir oynanış videosu oyun camiası tarafından büyük ilgi ile izlendi. İnternet üzerinden sızdırılan bu görüntülerin, görüntü kalitesinin düşük olmasına rağmen oyunla ilgili detayları oldukça etkileyici denilebilir.

Oyun dünyasının en popüler oyun serilerinden bir tanesi hiç şüphesiz Assassin’s Creed Valhalla denilebilir. Ubisoft şirketi tarafından geliştirilen ve bugüne kadar birçok hikayeyi bizlere yaşatan bu oyun serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla, aylardır birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Serinin son oyunun kısa bir süre içerisinde bizlerle olacağı tahmin ediliyor.

Açık dünya türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Assassin’s Creed Valhalla’nın hikayesi İngiltere’de geçiyor. İngiltere’nin karanlık çağlarını birebir yaşayacağınız etkileyici bir hikaye ile karşı karşıya kalacaksınız. Bildiğiniz gibi Ubisoft şirketi Assassin’s Creed serisinde olabildiğince tarihten yararlanmıştır. Böylece bu oyunda da, oyunculara Viking efsanesini birebir yaşatacak bir hikaye oluşturan şirket oyun hakkında olumlu dönüşler alacağından emin görünüyor.

Oyun Nasıl Görünüyor?

Bildiğiniz gibi 30 dakikalık oyun deneyimi videosu ile karşımıza çıkan Assassin’s Creed Valhalla oyununun görüntüleri aslında şirket tarafından yayınlanmadı. Yaşanan sızıntının kaynağına dair bir bilgi olmadığı gibi şirket, videoyu yayınlayan ve videonun bulunduğu birçok siteye adeta savaş açtı denilebilir.

Ubisoft şirketi, 12 Temmuz günü “UbiForward” adındaki bir etkinlikte yeni çıkacak olan birçok oyun hakkında görüntülere yer verecek. bu görüntülerin arasında Assassin’s Creed Valhalla’nın da olması muhtemel.

Şirketin açıklamalarına göre Assassin’s Creed serisinin son oyunu Assassin’s Creed Valhalla, 2020 yılının son dönemlerine doğru oyuncularla buluşacak. Öte yandan şirket, oyunun hem PC platformuna hem de yeni ve eski birçok platformlarda oynanabileceğini dile getirdi. Lakin geliştiriciler oyunun hangi sürümle çıkış yapacağına ve sürümler arasında nasıl bir değişiklik olacağına dair net bir açıklamada bulunmadı.

Assassin’s Creed Valhalla Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Epic Games sitesinde listelenmiş olan oyunlar arasında Assassin’s Creed Valhalla’da bulunuyor. Fiyatının ise 269TL olacağı öngörülüyor. Bu haber oyuncuları biraz üzüyor olsa da, oyunun kalitesi ve algoritması oldukça iyi görünüyor.

İlişkili Yazılar