Xiaomi Uygun Fiyatlı Akıllı Bilekliğini Tanıttı…

Dünya devi teknoloji şirketlerinden birisi olan Xiaomi markası her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni akıllı bilekliğini bir etkinlikte tanıttı. Şirketin yeni tanıtmış olduğu akıllı bileklik, bir önceki modeline göre oldukça özelliğe sahip bir şekilde kullanıcılara geliyor. Böylesine özelliklerin yanında fiyatının da uygun olması kullanıcılar tarafından oldukça sevilecek gibi görünüyor.

Çinli teknoloji şirketlerinden birisi olan Xiaomi, düzenlediği büyük bir etkinlik ile Mi Band akıllı bileklik serisinin en son modeli olan Mi Smart Band 4C’yi tanıttı. Bu akıllı bileklik geneli itibariyle spor odaklı gibi görünse de birçok özelliği sayesinde herkesin tercih edebileceği ürüne dönüşmüş durumda. Xiaomi hayranlarının rahatlıkla edineceği bu akıllı bileklik, birkaç ay önce Redmi Smart Band adıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Xiaomi şirketinin alt markalarından Redmi markası ile tanıtılması planlanan akıllı bileklik daha sonrasında Xiaomi adı ile piyasaya sürüldü.

Xiaomi Mi Smart Band 4C, tam olarak 1.08 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran ile karşımıza çıkıyor. LCD panel olarak dizayn edilen bileklikte bunun yanı sıra birçok özellikte barınıyor. İki haftaya kadar pil ömrü sunan akıllı bilekliğin tabiiki de kalp atış sensörü de mevcut.

Tüm bunlara ek olarak USB Type-A girişine de doğrudan erişebileceğiniz şarj slotu ve uyku takibi gibi birçok özellikte mevcut. Farklı alanlardaki sporların farklı saatlerine kadar erişim sağlayabileceğiniz Mi Smart Band 4C, önemli aktiviteleriniz için alarm özelliğini de sizlere sunuyor.

İşte O Akıllı Bileklik…

Xiaomi Mi Smart Band 4C tasarım konusunda Mi Band serisinden biraz daha farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Öte yandan bu bileklik kordonundan maalesef ki ayrılamıyor. Birçok kullanıcının hoşuna gitmeyecek bu durum şirketi de etkileyecek gibi görünüyor. Tüm bunların yanı sıra bu bileklik günlük aktivitelerinizi rahatlıkla kontrol edebilecek düzeyde. Mi Band serisine göre daha farklı özellikler ile gelen Mi Smart Band 4C, fiyat konusunda da kullanıcıların yanında.

Xiaomi Mi Smart Band 4C’nin Fiyatı Ne Kadar?

 

Xiaomi şirketinin yapmış olduğu açıklamaya göre akıllı bileklik; siyah, kırmızı, mavi ve bunun yanında kahverengi renk özellikleri ile kullanıcıya sunulmuş durumda. Şaşıracağınız bilgilerden birisi ise bu akıllı bilekliğin fiyatı olacak. Xiaomi Mi Smart Band 4C’nin fiyatı sadece 14 dolar, bu da yaklaşık olarak 96 TL (vergiler hariç)’ye denk geliyor.

 

İlişkili Yazılar