Watch Dogs 2 Ücretsiz Oldu. Watch Dogs 2 Nasıl Ücretsiz Olarak Alınır?

Son dönemlerin en popüler oyunlarından birisi olan Watch Dogs 2 oyunu, ücretsiz olarak Ubisoft şirketinin oyun marketlerinden birisi olan Uplay üzerinden oyuncular ile buluşturuyor.

Ünlü dev oyun firmalarından birisi olan Ubisoft şirketi bu seferde karşımıza dev gibi bir oyunu ücretsiz yapmasıyla birlikte geliyor. Ubisoft Forward adlı etkinliğinde PC kullanıcılarına Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak vereceğini dile getirdi. Şirket, etkinliği herkese duyurdu. Bu yazımızda sizlere oyunu nasıl ücretsiz olarak edinebilirsiniz bunları göstereceğiz.

Çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte oyuncuların Watch Dogs 2’ye sahip olmak için yapmaları için birkaç noktaya dikkat etmeli ve birkaç yolu uygulamaları gerekir. Yapılması gereken en önemli adım ise bir Uplay hesabı oluşturmak veya hesaba giriş yapmaktır.

Soruları Doğru Cevapla ve Oyunu Kazan

Ubisoft Forward, bu yıl koronavirüs pandemisi sebebiyle sık sık karşılaştığımız sosyal mesafeyi korumak adına internet üzerinden bu hediyeyi sunuyor. Öte yandan etkinlikte firmanın gelecekte tanıtılacak oyunlardan ve son haberlerden de bahsedilmektedir.

Etkinlikte firma bu yıl gerçekleştirilmeyen E3 oyun fuarı tarzında bir etkinlik olarak tasarladı. Bunun yanı sıra Assassin’s Creed: Valhalla ve şirketin en yeni FPS oyunlarından birisi olan Hyper Space de bu etkinlikte yer almaktadır. Ayrıca daha önce gelen duyurulara bakacak olursak Ubisoft, bu etkinlik doğrultusunda pek çok sürpriz yapacağını da belirtmişti. Öte yandan şirketin sürprizler yapacağını biliyor olsak da sürprizlerin ne türde olacağı veya ne olacağına dair bir bilgi maalesef ki bulunmuyor. Bilinen en iyi ödüllerden birisi olarak Watch Dogs Legion Ubisoft Forward ceketiyle beraber bunun yanında the Division 2’nin anahtar paketi, Assassin’s Creed: Valhalla Moonlight bulunmaktadır.

Tam olarak bugün saat 22.00’da başlayan etkinlik bitmeden önce oyuncular oyunu kütüphanesine ekleyebilmektedir. Böylece kısa süreli olarak da ücretsiz olan 269 TL değerindeki bu oyun ücretsiz olarak oyunculara hediye ediliyor. Öte yandan hediye bugün itibariyle başladığı için oyunu indirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Şirket bu durum hakkında detaylı çözüm yollarına başvurduğunu ve en kısa sürede bu problemin çözüleceğini dile getirdi.

Oyunu edinebilmeniz için ilk yapmanız gereken; bir UPlay hesabına sahip olmalı veya mevcut hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonrasında UPlay yayın etkinliğini takip etmeli, yayını en az 1 dakika kadar izlemelisiniz bu gerekenleri yapmanız halinde oyunu bir defa edinebiliyorsunuz ve oyun ömür boyu sizinle kalabiliyor.

 

 

 

 

İlişkili Yazılar