Marvel Avengers Oyununun PS4, Xbox ve PC için Beta Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı

Duyurulduğu ilk günden bu zamana kadar oldukça fazla merak edilen oyunlardan birisi olan Marvel’s Avengers oyununun beta sürümünün yayınlanacağı tarih, şirket tarafından duyuruldu. Bununla beraber oyun; PS4, Xbox ve PC sürümlerinde, diğer sürümlere nazaran daha erkenden tanıtılacağı açıklanmış durumda. Tüm bu durumların neticesinde bu oyun Xbox ve PC’den önce betaya açılmış olacak.

Oldukça fazla sevilen Tomb Raider oyun serisinin geliştiricisi olan Crystal Dynamics şirketi bu seferde E3 2019’da Marvel Avengers oyunu ile karşımıza çıktığında oldukça fazla eleştirilere maruz kalmıştı. Bu durumun sebebi ise özellikle, Marvel çizgi romanlarının ve filmlerinin hayranı olan oyuncuların karakter modellemelerinden memnun kalmamasıydı.

Eleştiriler üzerine Crystal Dynamics şirketi, karakter modellemelerini restore edeceklerinin açıklamasını yapmış ve oyunun ertelenmesi kararına varılmıştı. Yapılan son açıklamaya göre; Eylül 2020’de çıkış yapmasına karar verilen oyun için bir beta sürümü sözü de veren Crystal Dynamics şirketi, beta sürecinde nasıl bir yol izleyeceklerine dair bilgileri paylaşmış durumda.

Marvel’s Avengers, 21 Ağustos’ta Açık Betaya Geçiyor!

IGN şirketinin, Crystal Dynamics tarafından doğrulanmış olan haberlerine göre Marvel’s Avengers Beta’nın ilk çıkış tarihi 7 Ağustos’ta PS4 için ön siparişte olacak. Oyuncuların erişimine açılacak. 14 Ağustos tarihinde Xbox One ve PC platformu için ön siparişte bulunanların da beta sürecine katılacağı oyun, aynı gün içerisinde PS4 için açık beta haline gelmiş olacak.

Şirketin bu beta sürecine yönelik ilgili detayları 29 Temmuz tarihinde vereceği dile getirilmiş durumda. Bununla beraber oyunun kreatif direktörü olan Shaun Escayg, Marvel’s Avengers’ın beta sürümünde, oyun içerisindeki her şeyden biraz olacağını belirtmiş durumda.

İlişkili Yazılar