Samsung, Vergisiz Fiyatı 1000’TL Olması Planlanan Yeni Bir Akıllı Telefon Üretimine Başlayacağını Açıkladı

Samsung, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte yeni telefonu olan Galaxy M01s’i piyasaya duyurdu. Giriş seviye kategorisinde üretilecek olan bu telefon, MediaTek Helio P22 işlemciyi barındıracak. Oldukça uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken bu telefon, telefonla çok işi olmayan kullanıcıların işini görecek cinsten.

Güney Kore’nin dev teknoloji firması olan ve dünyada büyük bir kitleye hitap eden teknoloji firmalarından birisi olan Samsung, düzenlediği bir etkinlik ile giriş seviyesi yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy M01s’i piyasaya duyurdu.

Geçen ay duyurulan Galaxy M01’in oldukça üst bir modeli olan telefon, akıllı telefonlardan büyük bir şey beklemeyenleri oldukça memnun edecek cinsten bir model diyebiliriz. Bu telefonun kullanıcılar tarafından oldukça beğenileceğine eminiz. İsterseniz telefonun özelliklerine ve tasarımına bir de yakından bakalım.

Samsung’un giriş seviyesi kategorisindeki bu yeni akıllı telefonu, ekran büyüklüğü bakımından tam 6,2 inç değere sahip. Bununla beraber HD+ ekran çözünürlüğü ve TFT LCD yapıya sahip ve bununla beraber çentikli bir yapıda da olan telefon, kullanıcılarına ekran konusunda oldukça memnun edici bir hizmet sunuyor.

Samsung’un planladığı bu yeni akıllı telefonun ekranında bulunan çentikli tasarım içerisinde F/2.0 diyafram açıklığına sahip 8 MP ön kamerayı barındırıyor.

Samsung Galaxy M01s Nasıl Bir Telefon?

Samsung’un duyurduğu yeni akıllı telefonu olan Galaxy M01s, 8 çekirdekli MediaTek Helio P22 işlemci ile karşımıza çıkıyor. Bu gücü 3 Gb RAM ve 32 GB hafıza ile destekleyen telefon günümüz orta seviye telefonlarına yakın özellikler sunuyor. Kullanıcıların isteklerine göre telefona 512 GB’a kadar microSD desteği de sunan Galaxy M01s, güvenlik konusunda da ödün vermiyor. Telefonun arka kısmında bulunan parmak izi okuyucu sensör, oldukça iyi bir güvenlik özelliği sunmakta. Öte yandan telefonun kameralarına baktığımız zaman, 12MP çözünürlüklü bir arka kamera ve 2 MP çözünürlükte bir derinlik sensörünü de içerisinde bulunduruyor. Tüm bunların yanında telefonun fiyatına baktığımız zaman, biraz önce de belirttiğimiz gibi fiyat konusunda oldukça makul bir fiyatla karşımıza çıkan telefon; yaklaşık olarak 900 TL fiyat bandında tanıtılacak.

İlişkili Yazılar