Xiaomi Markası, Mi Electric Scooter Pro 2 ve Mi Electric Scooter 1S’i Duyurdu

Xiaomi markası, yeni nesil ürünleri ile yine karşımıza çıkıyor. Neredeyse her konuda ve her türde teknolojik ürünler üretmeyi hedefleyen şirket bu seferde karşımıza elektrikli Scooter’ı ile çıkıyor. Xiaomi markası, yeni nesil elektrikli Scooter modelleri olarak duyurulan; Mi Electric Scooter Pro 2 ve Mi Electric Scooter 1S’i resmi olarak kullanıcılarına duyurdu.  Çok büyük bir değişikliğe başvurmayan marka, yeni elektrikli Scooter’ları daha fazla güncelleme niteliğini içerisinde barındırıyor.

Şirket, Avrupa lansmanında birçok teknolojik ürünü ve geliştirmeleri sunarken bir yandan da elektrikli Scooter’ları ile gündeme gelmekte. Yeni elektrikli Scooter modelleri Mi Electric Scooter Pro 2 ve Mi Electric Scooter 1S’i duyuran şirket, bu ürünler hakkında birkaç ufak bilgiyi de sevenlerinden eksik etmedi.

Mijia M365 adında bir model ile yenilenmiş olarak karşımıza çıkan Mi Electric Scooter 1S, oldukça hafif olarak ağırlık oranına sahip. Tam tamına 12.5 kg ağırlığında olan ve bununla beraber 250W gücündeki güçlü motoru ile 25 km/s maksimum hız, 30 kilometre azami menzili de kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Mi Electric Scooter Pro 2’nin ise bir diğer modeline kıyasla büyük değişikler getirdiğini söylemek oldukça zor gibi görünüyor. Tam tamına 14.2 kg ağırlığında olan bu Scooter modeli ise kullanıcısına 300W’lık dev motoru ile maksimum olarak 25 km/s hız sunmaktadır. Azami olarak menzili ise 45 km olan bu Scooter’da seçilebilecek modellerden birisi gibi görünüyor.

Gelelim bu elektrikli Scooter’ların fiyatlarına. Şirket, kullanıcılarını bu konuda biraz üzmüş diyebiliriz. Mi Electric Scooter 1S model Scooter için başlangıç fiyatı 400 Euro olarak açıklanmış durumda. Mi Electric Scooter Pro 2 için ise şirket, ortalama olarak 500 Euro olarak fiyat biçmiş durumda.

 

İlişkili Yazılar