Xiaomi, Uygun Fiyatlı Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Xiaomi şirketi, düzenlediği bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic model kulaklığını tanıttı. Bunların yanı sıra kısa bir süre öncesinde tanışmış olduğumuz Mi Airdots 2 SE yeniden adlandırılmış bir yeni versiyonu olan bu kablosuz kulaklık, uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Çin’in dev teknoloji firmalarından birisi olan Xiaomi markası, birçok teknolojik aleti bizlerle buluşturuyor. Öte yandan şirket, oldukça iyi bir ürünle bizleri selamlamaya devam ediyor. Yeni kablosuz kulaklığı ile bizlere oldukça memnun edecek bir işe imza attı.

Çinli dev şirket, düzenlediği bir etkinlik ile yeni kablosuz kulaklığı olan Mi True Wireless Earphones 2 Basic’i piyasaya duyurdu. Bu kablosuz kulaklık modeli bilinenin aksine aslında, birkaç ay önce duyurulmuş olan Mi Airdots 2 SE’nin yeniden isimlendirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Görünen o ki Xiaomi markası, sevenlerine daha fazla seçenek sunabilmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic, adında tanıtılan kablosuz kulaklık, tasarım konusunda Mi Airdots 2 SE ve Mi True Wireless Earphones 2 ile aynı tasarımı taşımakta. Yani kablosuz kulaklıklarda uzun çubuklar bulunuyor. Kablosuz kulaklıkların şarj kutusu, oldukça kalıplı bir yapıya sahip görünüyor.

Ayrıca bu kablosuz kulaklıkların her biri yalnızca 4.7 gram ağırlığındadır. Öte yandan yalnızca bu denli ağır olan kulaklıkları, şarj kutusuna dahil etmeniz durumunda, toplamda ortalama 50 gram ağırlıkla karşılaşabiliyoruz.

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklıkları, Mi True Wireless Earphones 2 ile benzer sürücülere sahip. Tam tamına 14.2 mm’lik sürücülere sahip olan bu kulaklıklar, bir de ek olarak ortam gürültüsünü en aza indirebiliyor. Kablosuz kulaklık sınıfının en uygun fiyatlıları arasına rahatlıkla katılabilecek olan bu kulaklıklar, kullanıcılarına oldukça fazla özelliği bir arada sunmaktadır.

Ayrıca çift bir mikrofona sahip olarak gelen bu kulaklıklar, görüşmeler için çok daha iyi bir deneyim sunmaya çalışmaktadır. Kablosuz kulaklıklarda, görüşmeler için oldukça iyi bir performansı da sizlere sunmaktadır. Öte yandan bu kulaklığın fiyatına değinmek gerekirse; Mi True Wireless Earphones 2 Basic sadece vergiler dahil 235 TL’ye, Yurt dışındaki fiyatı ise yalnızca 30 Euro olarak belirlenmiş fiyat bandında çıkış yapacak olan kulaklık daha sonrasında tam olarak 315 TL’ye ulaşacak.

 

 

 

İlişkili Yazılar