Epic Games Store 31 TL Değerinde Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Games Store, bu hafta da karşımıza mükemmel bir oyunla geliyor. Ücretsiz olarak her hafta farklı kategoride gerek büyük gerekse küçük oyunlar hediye eden Epic Games Store, bugün Torchlight II oyununu ücretsiz olarak oyunculara hediye ediyor.

Oyun kütüphanenize ekleyeceğiniz bu oyunun değeri 31 TL olarak belirlenmiş durumda. Öte yandan Epic Games, geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu bir etkinlikte bu kampanyanın 2020 yılının başlarına kadar devam edeceği dile getirilmişti, şirket oyun sektörüne vurduğu böylesine damga, sitenin oyuncular tarafından en uğrak sitelerden birisi haline gelmesine sebebiyet verdi. Popülerliğini GTA 5 gibi devasa oyunu hediye ederek oyun camiasına kanıtlayan şirket, oyun ayırt etmeden her türden oyunlar vermeye çalışıyor. Platformda ücretsiz olarak sunulan birçok oyunun, başka platformlarda yüksek fiyata satılması, Epic Games Store’un daha fazla sevilmesine sebebiyet veriyor. Epic Games bu hafta 31 TL değerinde Torchlight II olan oyunu ücretsiz yaptı peki, oyun bizlere neler sunuyor?

Torchlight 2 Nasıl Bir Oyun?

Torchlight 2, daha öncesinde birçok ödül kazanmış bir aksiyon temalı rol yapma oyunudur. Oldukça fazla seveni olan bu oyun, hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin beğenisini kazananmış durumda. Oyun içerisinde seçebileceğiniz yalnızca dört farklı sınıf bulunsa da bu karakterleri oyun içerisinde birbirlerinden oldukça farklı hale getirebilme imkanınız da var.

Hem online olarak hem de offline olarak oynayabileceğiniz bu oyun, arkadaşlarınızla beraber oynadığınızda sizleri maceradan maceraya sürükleyecek takım hissiyatını oldukça fazla yaşatacak. Oyunun online oynanması gibi offline oynanması da sizlere macerayı oldukça fazla yaşatacak. Oyun içerisinde Vilderan adlı kıtayı ve kıta üzerindeki şehirleri keşfediyoruz. Bu sırada da onlarca yaratık çeşidiyle karşı karıya geliyoruz. Oyun içerisindeki farklı bulmacaları çözüyor, daha çok yaratık dövüyor ve garip garip yaratıkları ve hayvanları peşimize takabiliyoruz.

Oyun İçin Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşletim Sistemi: Windows Xp, Vista, Win 7 ve üstü
  • İşlemci: 1,4 GHz ve daha üstü
  • Bellek: 1GB Sistem RAM
  • Depolama Alanı: 1,7 GB boş alan
  • Ekran Kartı: 256 MB DirectX uyumlu ekran kartı veya daha üstü

 

İlişkili Yazılar