Surgeon Simulator 2 Geliyor!

2013 yılının 19 Nisan günü, oyun dünyasıyla tanışmıştı. Oyunun ilk duyurulmasından sonra oldukça fazla merak konusu olmuştu. Surgeon Simulator serisine bir yenisini daha eklendiğini dile getiren şirket bununla beraber oyun hakkında birkaç bilgiye de yer verdi.

Surgeon Simulator oyun serisi, çıkış yaptığı tarihten bu yana oldukça fazla sevilen bu oyuna bir yenisi daha ekleniyor. Surgeon Simulator 2, hızlı bir şekilde büyümüştü. İsteyenlere dikkatli ve de titiz bir ameliyat yapma imkanı sunan Surgeon Simulator, isteyenlere de baltayla kafatası açabilmenize veya bıçakla kalp ameliyatı yapabilmenize olanak tanıyor. Uzun bir aradan sonra oyunun ikincisi bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Serinin son oyunu olan Surgeon Simulator 2, yeni fragmanından da görülebildiği gibi oldukça geniş ve kapsamlı bir oyun olacak. Oyunun geliştiricisi olan şirket: Bossa Studios, oyuna gelecek olan yeni modları da oyuncuların beğenisine sunmuş durumda.

Surgeon Simulator 2 ile Ameliyat Her Yerde Mümkün

Surgeon Simulator’un seviye editörünü gözler önüne seren birbirinden farklı modlarla beraber olası mekanlar hakkında da bilgiler edindik. Bowling salonları, gece kulüpleri ve oldukça lüks restoranlarda doktor olabilir ve ameliyat gerçekleştirmeyi hedefleyenler artık seviye editörleriyle beraber tüm bunları da yapabilecek. Oyunun en eğlenceli kısmı ise bu editörlüğün 4 kişi tarafından da gerçekleştirilebilmesi.

Oyunun oldukça ilgin olduğunu, serinin ilk oyununa bakarak garanti edebiliriz. Lakin oyunun alabildiği arkadaşlarınızı da yanınıza alıp sizler bir seviye oluşturursanız işte o zaman ilginç seviyelere şahit olacaksınız.

Şirketin açıklamış olduğu bilgiler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Öte yandan, Epic Games Store platformu tarafından piyasaya sürülecek olması en önemli açıklamalardan birisi diyebiliriz. Bunlarla beraber Surgeon Simulator 2’nin çıkış tarihi ise 27 Ağustos 2020 olarak belirlenmiş durumda. Bunların yanında oyun, 7 ve 9 Ağustos tarihleri arasında beta sürümü ile karşımıza çıkacak. İsterseniz hiç beklemeden 7 Ağustos’ta başlayacak olan beta sürümü ile oyun hakkında tecrübeler edinebilirsiniz.

 

İlişkili Yazılar