İşte! Samsung Galaxy M31s’in Tasarımı ve Çıkış Tarihi…

Samsung’un yeni orta segment olarak geliştirilmiş olan akıllı telefonu Samsung Galaxy M31s, bu kez Amazon’un sitesinde görüldü. Galaxy M31s’in görüldüğü sayfada telefona ait tasarım görüntüleri ve çıkış tarihi ortaya çıktı.

Güney Kore’nin dev teknoloji firmalarından birisi olan ve bununla beraber akıllı telefon dünyasının en çok tercih edilen markalarından birisi olan Samsung, bu kez de orta segment olarak tasarlanan bir telefonu ile karşımıza çıkıyor.

Öte yandan Samsung Galaxy M31s olarak karşımıza çıkan bu telefon, orta segment olarak tasarlanmış bir telefon olarak tanıtılacak olsa da telefon, bunların yanı sıra kendisine has özellikleri de barındırıyor. Başlangıç seviyesi bir telefona göre oldukça yeterli olan telefon, bununla beraber tam 6000 mAh bataryası ile akıllı telefon piyasasını sallıyor.

Dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon’un Hindistan pazarında görülen Samsung Galaxy M31s, burada yer verilen bilgilere göre 6 Ağustos tarihi itibariyle Hindistan’da piyasaya sürülecek. Telefon önümüzdeki haftalarda telefon piyasasında yerini alacak gibi görünüyor.

Samsung’un Galaxy M31s modeli akıllı telefonuna dair Amazon’da yer alan tek bilgiler ve ipuçları bunlar değil. Samsung Galaxy M31s modelindeki akıllı telefon aslında Samsung’un gelecek Galaxy modellerinde kullanmayı planladığı genel hatları taşıyor diyebiliriz. Samsung’un bu yıl, her telefon modelinde uyguladığı dikdörtgen kamera kurulumu ile geleceğine dair iddialarda mevcut.

Telefon Kullanıcısına Neler Sunuyor?

Bugüne kadar edinmiş olduğumuz bilgilere göre Samsung’un Galaxy M31s modelinde, tasarımından da teyit edebileceğimiz üzere ekrana gömülü bir parmak izi okuyucu ile gelecek. Bununla beraber telefonun teknik özelliklerine baktığımızda ise 6GB RAM ve Exynos 9611 işlemciye sahip olacak. Öte yandan Samsung Galaxy M31s’in kameraları hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor olsa da telefonun 64 MP’lik bir ana kameraya sahip olacağı ve ultra geniş açılı, makro kamera, derinik sensörü kameraya sahip olacağı dile getirilmektedir. Bununla beraber bu telefon 15 W hızlı şarj desteğini de kullanıcılarına sunarken bunu 6000 mAh batarya kapasitesiyle süsleyecek gibi görünüyor. Telefonun fiyatına dair ise şu anda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

İlişkili Yazılar