OnePlus, En Ucuz Buds Kulaklığını Tanıttı

Bugün düzenlenen bir lansman ile OnePlus markası birçok ürününü kullanıcılarının beğenisine sunmuş durumda. Öte yandan yeni amiral gemisi telefonu olan OnePlus Nord’u da tanıtan markanın, bunların yanı sıra oldukça uygun fiyatlı ve segmentinin en ucuz kulaklıklarından birisi olabilecek OnePlus Buds’u da tanıttığını söylemek mümkün.

Segmentinin en hesaplı kulaklıklarından birisi olma hedefi ile geliştirilen OnePlus Buds, Şirketin büyük çabası doğrultusunda tanıtılmış durumda. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan haberler ile gördüğümüz OnePlus Buds, bugünkü tanıtımıyla beraber kullanıcıların ilgisini üzerine toplamış durumda. OnePlus’ın tanıtmış olduğu bu yeni kulaklığı, sunduğu özelliklerle beraber bunun yanında True Wireless kulaklıklar arasında en hesaplı kulaklıklardan birisi olacağı kesin gibi görünüyor.

OnePlus Buds ucuz bir ürün olarak satılacağından dolayı diğer True Wireless kulaklıklarına göre özellik konusunda daha yoksun bir şekilde tasarlanmış durumda. OnePlus Buds’da bulunmayan özelliklere gelecek olursak, gürültü engelleme, kablosuz şarj desteği ve silikon kulaklık uçları olarak belirlenmiş durumda.

 

OnePlus’un bu uygun fiyatlı kulaklığı bunun yanında bir artı ile beraber geliyor. OnePlus Buds uygun fiyatlı kulaklık, firmanın açıklamalarına göre tek bir şarj ile tam 7 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Bununla beraber kulaklığı kutusuyla beraber kullanmanız durumunda tam tamına 30 saatlik bir kullanım imkanı bulunuyor. Öte yandan kulaklık sadece 10 dakika şarj edildiği zaman 10 saate kadar kullanım sunabilme becerisine sahip. Kulaklığın bu başarılı şarj performansı birçok markanın kulaklıklarına göre oldukça iyi görünüyor.

OnePlus şirketinin geliştirdiği OnePlus Buds kulaklığı, çok daha iyi bir çevresel ses deneyimi sunabilmek adına Dolby Atmos desteğine sahip olarak geliyor. Tüm bunların yanı sıra kulaklık, su ve toz konusunda da bir nebze koruma sağlayabilmekte. IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan kulaklık hafif toz ve su sıçramalarına karşı oldukça iyi bir koruma sağlayabilmektedir.

Son olarak OnePlus’ın bu kulaklık hakkında aktarmış olduğu bilgilere göre OnePlus Buds, gri, beyaz ve mavi renk seçenekleri olmak üzere üç farklı çeşit ile geliyor. Kulaklıklar bugünden itibaren ön siparişle beraber satın almaya açık hale geldi. Kulaklığın fiyatı ABD’de 79 Dolar (620 TL), Avrupa’da 89 Euro (700TL) ile satışa çıkmış durumda. Bununla beraber kulaklığın ülkemizdeki fiyatına ilişkin henüz bir bilgi verilmiş değil.

İlişkili Yazılar