General Mobile Uygun Fiyatlı Telefonunu Tanıttı

Teknoloji firmaları arasında oldukça büyük bir kitleye sahip olan ve yıllardır birçok teknolojik aleti, telefonu ile aramızda olan General Mobile markası, bu seferde oldukça uygun fiyatlı yeni telefonu GM10 ile karşımıza çıkıyor. İşte GM 10’un tüm özellikleri…

General Mobile, oldukça uygun fiyatlı yeni ve giriş seviye akıllı telefonu GM10’u duyurdu. Telefonun özellikleri bakıldığı zaman yüksek beklenti içerisinde olmamak gerekir. Telefon, giriş seviye olarak piyasaya sürüleceğinden donanım ve fiyat konusunda da oldukça yeterli bir kullanım sunmayı hedefliyor. General Mobile GM 10, tam 1799 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkıyor bunu belirtmeden geçmeyelim.

Türkiye’nin oldukça büyük bir kitleye sahip olan teknoloji markalarından birisi olan General Mobile, en yeni akıllı telefonu Gm10’u tanıtmış durumda. Son zamanlarda üretilen birçok akıllı telefondaki gibi damla çentikli ekran ile karşımıza çıkan GM 10, oldukça yüksek ekran/gövde oranı sunabilmektedir.

Cihazın arka kısmında sol üst köşede yer alan bir üçlü kamera ile karşımıza çıkan bu giriş seviye akıllı telefon, MediaTek Helio A25 işlemciyi de içerisinde barındırıyor. Öte yandan IMG GE 8320 GPU’dan gücünü alan telefon bununla beraber 3GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile bizlere oldukça yeterli teknik özellik sunuyor diyebiliriz.

Bunların yanı sıra cihaz, çift SIM ve microSD kart slotlarını da içerisinde barındırıyor. Öte yandan cihaz 6.52 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlüğünde bir IPS LCD ekran ile kullanıcısının karşısına çıkıyor. General Mobile GM10, 269 ppi maksimum ekran parlaklık değerine sahip bu değer gün ışığında yeterli ölçüde parlaklık sunuyor olsa da bu seviye cihazlarda oldukça yeterli bir değer denilebilir. Cihazın arka kısmında bulunan kameralar ise giriş seviyesi bir telefon için oldukça şaşırtıcı. 13MP+ 5MP+ 2MP’lik üçlü kamera kurulumunu yer alıyorken, ön tarafta 8MP’lik tek bir selfie kamerası yer almakta. 4000 mAh’lik dev gibi bir batarya kapasitesine sahip olan telefon, 4.5G’de 500 saate kadar bekleme süresi de verebiliyor. Öte yandan telefon kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkıyor. Bununla beraber Bluetooth 5.0, 4.5G LTE bağlantı desteklerini almış bir şekilde oldukça dolu özelliklere sahip giriş seviye telefon olarak karşımıza çıkıyor.

GM 10 Fiyatı Ne Kadar?

General Mobile’ın açıklamalarına göre; bu telefona 1799 TL karşılığında satışa sunulacak. Bununla beraber iki farklı renk seçeneği ile satışa çıkan telefon oldukça kaliteli ve şık duruyor.

 

İlişkili Yazılar