F1 2018, Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu

Formula 1 ve yarış oyunlarının hastası olanlara iyi gelecek bir haberle karşınızdayız. F1 2018, Humble Bundle’da tamamen ücretsiz olarak oyun dünyasına sunuldu. Oyunu Steam kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bugüne kadar pek çok kaliteli oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Humble Bundle, yeni bir “Humble Freebie” kampanyasıyla oyun dünyasına sunmuş durumda. Sitenin bu kampanyasında yer alan bu yeni oyun, yarış tutkunlarının limitlerini bir hayli zorlamalarına olanak sağlayacak diyebiliriz.

67 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu

Motosporların zirvesi olarak kabul edilmiş olan Formula 1, oyun serisiyle de oldukça büyük kitleye ulaşmış durumda. Codemasters tarafından geliştirilmiş olan F1, 2018 sezonunda bulunan takımları, F1 pilotlarını ve araçlarını içerisinde barındırıyor.

Elbetteki Formula 1 dünyasını yakından takip eden birisi iseniz F1’in 2018 sezonuna geri dönmek sizin için oldukça hoş bir durum yaratırken bununla beraber olumsuz durumları da hissettirebilir. Eğer 2018 sezonunu tekrardan yaşamak ve daha iyi bir sezon nasıl olur arayışındaysanız oyundan memnun kalmamanız çok düşük bir olasılık denilebilir. Öte yandan pist araçlarını kullanmak, pilotları tanımak gibi istekleriniz varsa veya hayranı olduğunu bir araç, pilot varsa onunla da yarışlara katılabilir, rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Bununla beraber son oyunlarda da sık karşılaştığımız gerçekçi mekaniklerin bu oyunda da rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Öte yandan geçmiş mekanikleri tercih etmek isterseniz de bu oyunu rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Lakin 2018 yılına dönmek yerine Formula 1’i güncel pilotları, araçları ve bununla beraber takımları oynamak isterseniz F1 2018’i kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Şayet güncel sezona geçiş yapmak istediğinizde ise üçüncü parti geliştiriciler tarafından geliştirilen sezon modlarına bir göz atmanızda fayda var.

F1 2018’in ücretsiz olarak alınabilmesi adına kısıtlı bir zamanınız var. Oyun, 10 Ağustos saat 23.00’a kadar Humble Bundle sitesi üzerinde ücretsiz olarak satışa sunulmuş olacak. Öte yandan Steam kütüphanenize eklemek için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor.

  • Öncelikle Humble Bundle sitesine gelmeli ve bir hesabınız var ise giriş yapmalı, eğer bir hesabınız yok ise yeni bir hesap oluşturmalısınız.
  • Daha sonrasında bu sayfada karşınıza çıkan “Get the Game” yazısına tıklamalısınız ve oyunu satın almalısınız.
  • “Order Complete!” sayfasına erişim sağladıktan sonra “Priview Your Email” seçeneğine tıklamalısınız.
  • Söz konusu sitede açılan sayfada oyun görsellerinin alt kısmında yer alan “Reedeem Now” seçeneğine tıklamalısınız. Ardından ise açılan sayfadan aşağıya doğru inerek “Reveal Your Steam Key” seçeneğine tıklayın.
  • Son olarak karşınıza çıkan kodu Steam’e elle girebilir veyahut “Reedeem” seçeneğine basarak Steam’e yönlendirin ve işlem bu kadar oyun artık sonsuza kadar Steam kütüphanenize yüklenmiş durumda.

İlişkili Yazılar