Oppo A31 ve Oppo A52 Satışa Sunuldu. İşte Detaylar

Oppo’nun orta segment olarak satışa sunulan iki yeni akıllı telefonu A52 ve A31, Türkiye’de satışa sunulmuş durumda. Oppo, yeni akıllı telefonlarıyla tüketicileri fiyat ve performans konusunda memnun etmeyi hedefliyor.

Türkiye’deki popülerliğini her geçen gün arttıran Çin merkezli akıllı telefon markası Oppo, orta seviye iki akıllı telefonunu daha Türkiye’de satışa sundu. Oppo A serisinin en popüler modellerinden olan A31 ve A52, yüksek ekran ve gövde tasarımı ve bununla beraber ekran/gövde oranı şık bir şekilde tasarlanmış durumda diyebiliriz.

Daha üst segment model olan Oppo A52, delik ekran tasarımına sahip. Bu ekran tasarımı ile günümüz akıllı telefon modelleri trendlerini yakından takip ediyor diyebiliriz. Öte yandan daha zayıf özelliklere sahip olan diğer model Oppo A31 se damla çentikli bir tasarıma sahip diyebiliriz.

Oppo A52 model akıllı telefon kullanıcılarına arka kısmında dört adet kamera sunarken bununla beraber Oppo A31 ise arka kısmında üç adet kamerayı barındırıyor.

Yukarıdaki yazımızda bahsettiğimiz Oppo A52 model akıllı telefon, ön kısımda delikli bir ekran tasarımına sahip. Bununla beraber cihazı sol tarafa doğru çevirdiğimizde sol üst köşede dikdörtgen bir kamera modülü olduğunu ve bu kamera dizaynının içerisinde ise dört adet arka kamera ve LED flaşın yer aldığını görebiliyoruz.

Öte yandan Oppo A52 hakkında değinilmesi gereken bir başka konu ise telefonun, fiziksel bir parmak izi sensörüne sahip olması. Bu parmak izi okuyucu ise güç tuşu ile dizayn edilmiş durumda. Oppo A52’nin fiyatına gelecek olursak telefon, 3.399TL gibi bir fiyatla satışa sunulmuş durumda.

Diğer bir model olan A31 modeli ise ön tarafta damla çentikli bir tasarıma sahip ve bununla beraber arka kısmında dikey olarak dizayn edilmiş üç adet kamera bulunuyor. Arka kısımdaki kameraların hemen alt kısmında ise LED flaş yer almaktadır. Cihazın fiziksel bir parmak izi okuyucu sensörü de bulunuyor. Bu parmak izi sensörü ise Oppo A52’ye göre daha farklı bir şekilde konumlandırılarak arka kısma monte edilmiş. Öte yandan Oppo A31’in fiyatı ise: 3.099TL olarak Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.

 

 

İlişkili Yazılar